Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Mona6

u nas nik nevie ani mamka moj ani segra ,nik veru ...mozno niekomu aj poviem ked v elte pridem na sk ,uvidim
tu som povedala par kamoskam ale aj to po operacii mozno rpeto ze sa to ta rychlo zbehlo necakala som dlho tak nebol cas

Mona6

Iveta 58
Ja som tiež mala najskôr zábrany o tom hovoriť rodine a známym, potom som si povedala, že všetci mame rovnaké možnosti ...

Mona6

Ivetka58
Snažím sa. dokonca manžel s malými deťmi sú u svokrovcov až zajtra dôjde, a ma cely týždeň dovolenku aby mi pomohol:)

ivetka58

Mona6
moja segra ma tiez $ kazde po 3 rokoch a kazde kojila kolko mohla ,no inak ona o mojej opke nevie a dufam ze to zobere ok ked pridem v lete na sk :)

Mona6

Ivetka58
Ja som trocha opatrnejšia lebo moje prsia boli v katastrofalnom stave, odkojili si toho dosť, mladšíu dcérku skoro 2,5 roka.