Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Mona6
tak to je fayn ,skoru rekonvalescenciu ti prajem aj ostatnym babenkam,ono bolest prejde ale prsia ostanu ...

so.nickaa

MirushQa555

velmi ma mrzi ze to takto tazko znasas, skus vydrzat, ono to bude lepsie a lepsie. Mne bolo zle prve tri - styri dni potom som uz fungovala normalne viacmenej bez bolesti, ale musim sa priznat, ze velku zasluhu mal natom flector. Brala som ho 3x denne 6 dní. To mi velmi pomahalo a ja som v podstate potom nemala skoro ziadne bolesti len rano neprijemny tlak na hrudniku. Neskusala si flector?? Sice je tusim na predpis, ale ked mas nejaku znamu lekarni alebo tak da sa to vybavit..drzim prsteky aby ta to cim skor preslo, aby si sa mohla cim skor vytesovat z novych cicusiek:)

MirusQa555

A konecne mam Aescin tak dufam ze to cim skor zaberie a to mam brat tak ako tam je napisane 3x denne po dve tablety??

fufu

baby,
neviete o niekom, kto má mentor anatomy,stredná projekcia, vysoký profil? 19. 8. idem konečne po roku čakania na opku a zmenili sme implantáty na CPG 323.CHcela by som si pozrieť ako vyzerá ten vysoký profil.Dík

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk