Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Susy 1982
tu som zaplatila 4000£,Ni som neuvazovalal ist koli tomu na sk,ked si prepo itas cestovanie a tak sa to neoplati,konecna cena by ola mozno aj vyssia.Lekar nebol anglican ale talian ,zlaty chlapisko

Susy1982

Ivetka58
ja zijem vecsinou na Mallorke avsak pracovne,potom opet na Slovensko a tak dookola,a kolko ta to vyslo v Anglicku,je to asi drahsie ako u nas, v Spanielsku to stoji cca 5000 EUR,ja som si to dala u nas v KE....

ivetka58

Susy1982
dakujem za prijemne slovka,cicusky sa aj mne velmi pacia som maximalne spokojna.Zijem v GB a tu som si ich dala aj robit,od rozhodnutia a dohodnutia prveho stretnutia az po operaciu ubehol iba mesiac.Zbehlo sa to tak rychlo,nechapem ze na sk sa tak dlho caka.Je to tu uplne inak ako u vas ,tak citam kukam a snazim sa vsetko robit skor pol na pol :).Tu sa po opke nenosi korzet ale hned sportova podprda.tu nosim este aj dnes aj ked mi lekar povedal ze uz mozem aj normalnu,zvykla som si na nu.po mesacnej kontrole mi povedal ze uz mozem robit uplne vsetko fitko ,beh.... a manzel si vraj s nimi moze robit co len chce :DDD,no brzdim trosku hah

michala1212

anonym 76

nie, kojenie mi nesposobilo ziadnu ujmu na vzhlade,aspon u mna materstvo nemalo ziadny vzplyv na silikony.
nemam foto v galerii. ak ti mozem poradit daj si vacsie ako 300, ja mam 280 a teraz sa mi to mali a spekulujem vymenu

anonym_76

michala 1212
dakujem za odpoved.takze si nemala tazkosti s kojenim, ani sa ti impl. nijako neposunuli...? ja budem mat 300ml, a este som nekojila tak preto sa pytam.inak mas foto v galerii?,neviem ta najst..

michala1212

anonym 76

ahoj, tehotenstvo mi prsia nezmenilo,len sa mi zdaju teraz mensie. hned ako som otehotnela sa mi zvacsili a ked som kojila ani nehovorim, jednoducho som si zvykla na vacsie a to co mi ostalo teraz sa mi skratka nepaci.
tak preto

Susy1982

IVETKA84

MAS VELMI PEKNE UROBENE PRSICKA,CO SA TYKA TOHO ZE SI ZACALA PRACOVAT A PRSIA TI ZACALI ROBIT SARAPATU,VER ZE JA SOM MALA PODOBNY PROBLEM S TYM ZE SOM ZACALA PRACOVAT 3MES. PO OP A VTEDY SOM SI MYSLELA ZE NIC NEHROZI ANI BOLESTI,ANI NIC,AVASAK CITILA SOM SVALY POCAS DLHSEJ NAMAHY PROSTE JE TO INDIVIDUALNE ALE TIE TKANIVA ZREJU ,HOJA SA DO 6 MESIACOV..ONO kEK JE CLOVEK V KLUDE NENAMAHA PRSNY SVAL ,NEDVIHA TAZKE TAK SI TO ANO NEUVEDOMUJE...mNE TIETO CUDNE VECI PRESTALI ASI PO 6 TYZ. OD NASTUPU DO PRACE ,ESTE AJ TERAZ NAPR. V PRACI OBCAS KED IDEM NABERAT ZMRZLINU A ZATLACIM DO STUHNUTEJ ZMRZ. NA NABERACKU CITIM IMP., NIE JE TO BOLEST ,LEN UVEDOMENIE SI IMP. V DANEJ CHVILI A POTOM JE VS. OK.MNE DOST PRI FYZICKEJ PRACI POMOHLA POOPER. PODP.,KT. SOM DO PRACE NOSILA,TERAZ UZ NOSIM NORMALNU....

anonym_76

michala1212
ahoj, chcem sa Ta opytat ,ci sa ti velmi zmenili prsia po tehotenstve.alebo len chces teraz vacsie implose..?dik