Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mona6

Syner
Ja mám 370 ml anatomy, nemohol mi dať vacsie, mám veľmi zlu štruktúru svalu a koze, nezvládli by tu váhu. Ja som mu ale od prvej chvíle doverovala, podľa mna vie čo robí a je fakt skvelý aj ľudsky. Bolesti mám, ale je to lepšie ako včera a predvčerom ani nehovorím:(.

syner

A ty nezomieras od bolesti niekde? :D Lebo ja budem :D Zatial spokojna? Inak bola by som rada, keby sme si písali aj mimo fora..

Mne navrhol 450 čo je dost :D preto sa bojím, že ked mi to natlačí budem modrá aj za ušami..ale ja mu verím :)

syner

Mona6
Ano u neho. Bol úplne zlatý a sestričky ani nehovorím :) ešte jedna pani vyšla akurát z kontroly a mi svoje ukázala :D tiež zlatá ak si toto číta tak ešte raz ďakujem :D

A k dňu D ja som sa pýtala predom, že kolko sa čaká na operáciu je to 10 až 11mesiacov :) ale niečo sa im uvolnilo 14.12 tak som uplne šťastná.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk