Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

MirusQa555

so.nickaa

Dakujem;))
Ale ja to prezijem,uz sa nemozem dockat ked sa nimy budem moct pysit;))
Ono ani tak nebolia samotne prsia ako vsetko ostatne a kedze som stale mala problemy z chrbticou,tak ta chrbticama fakt boli.

Mona6

Twitter
No ja som len 2 dni po opke,a dnes ma akoby pravý -bolestivejsi prsnik hospodári pali. Už neviem či si to len nahovaram, ale nakukla som do podprdou a mám aj trocha zacervenanu kožu- akoby zaplatení dole medzi prsnikmi . Asi mi už toho sibe, som sama doma tak sa iba sledujem , nerada by som niečo zanedbala alebonaopak lekára obtazovala hlupostami:( ďakujem za radu

Titten

Mona6,

neviem, co myslis palenim, ale som si spomenula, ze ja som mala po opke asi 10dni problem akoby s paliacimi bradavkami, mne sa v tom skafaci strasne vysusovali a stipali, supali sa, tak ked mi dali stehy von a odstranili tu vatovu vypln, tak som si do skafacu musela davat na bradavky gazu este asi 2 tyzdne
ci co ta pali? rany?

Susy1982

Mona6
ano tieto fyzilogicke prejavy su ok.Aj moja pooper. podp. bola dost tesna ,tlacila ma az sa mi zdalo ze nemozem dychat ale vydrzala som a obcas cez den som povolila zips al. hacik na chvilku dokonca mi to tlacilo na zaludok ale akosi to preslo casom....Trpezlivost je to jedine co pomoze ...

michala1212

ahojte baby,
prosim ozvyte sa mi, ktora mate osobnu skusenost s opakovanou operaciou,vymenou implantatov.
chcem info z prvej ruky, ak je to mozne napiste mi na havka7@gmail.com
dakujem

Mona6

Susy1982
Ďakujem krásne:) nevieš mi prosím poradiť či má môžu prsia akoby trocha palít? Mám pocit akoby to robila podprsenka. Je fakt tesna:(

Susy1982

Mona6
tak to je fayn ,skoru rekonvalescenciu ti prajem aj ostatnym babenkam,ono bolest prejde ale prsia ostanu ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk