Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

michala1212

Saska

To sa ti teraz zda,ze 400 by bolo vela no po case ked si zvyknes na tieto ti to tak nepride.
Ved naco by si to zas podstupovala s minimalnym rozdielom?
Kolko to stalo v budapesti?

maca33

čavte baby

neviem či sa to tu spomínalo a nechce sa mi to hľadať, ale chcem sa vás opýtať po akom čase ste začali šoférky šoférovať... ja som 12 deň po opke, ale ešte som to neskúšala. ďakujem :-)

saska_k

Mona6 nic sa neboj, je to normalka, ja som to mala tiez, citila som akoby sa prelievalo, alebo by sa hybalo nieco v prsiach, obcas akoby velmi napuchlo, ze az som sa bala, ze cez kozu vyrazi :D Lekar mi povedal, ze do pol roka je to normalne, uz to mam rok, tak uz nemam nic take

saska_k

michala1212 Ja mam vysku 160 a vahu 55 Ked mam podpiru s vypchavkami, tak sa mi zdaju byt celkom fajn, ale ked mam normalnu podpiru, alebo plavky, tak su male.
michala1212 takze ked mam 290, tak musim mat nad 400? to uz bude bomba, take nechcem..ja by som si aj dala 400 ml, no neviem, ci to uz nebude velke. a take sa neda, ked to nie je o 150 ml, väcsie?
Inac som si davala robit v Budapesti a tiez idem tam robit, lebo to bude lacnejsie u nho, ked pojdem znova tam

Mona6

Nena1
Ďakujem krásne, ukludnila si ma. Som sama doma, deti s manželom dôjdu až zajtra a nudim sa tak sa len sledujem:(

Mona6

Baby ahojte, poradite mi prosím niektorá? V ľavom prsníku sa mi to prelieva( vraj to je ok) ale ja mám pocit, že má mi akoby prelieva nejaká tekutina c celom ľavom boku v bruchu a mám pocit, že som strašne nafuknuta:( nikdy som take brucho nemala, môže to byt, že sa menej hybem? A dnes má boli prsnik, ktorý bol včera ok, môže to byt tretí deň po opke?

Titten

strasne vela zavisi od zakladu samotneho. Jedna, co tam nema nic, len rebra tak inak bude s 350ml vyzerat ako ta, co mala aspon A-Bcka svoje...
Rovnako obvod samotneho hrud. kosa. Kto ma aspon 75 a viac cm, tak 350ml vyzeraju mensie ako ked ma 350ml baba co ledva 70cm ma na obvode hrud. kosa.

K otazke, ci ist z 290 na 350ml by som tiez sa priklonila, ze je to minimalny rozdiel a ked si neni s 290ml spokojna a zdaju sa ti male, tak aspon o 400 by som uvazovala, alebo ako radil mudr cerven. Premysli si to este dobre a prekonzultuj s lekarom