Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Baby moje, uz len dva dni... A idem na to. Vikend mam narocny, v podstate sa zastavim az v nedelu vecer. A v pondelok rano idem na to. Tesim sa, velmi. Dufam ze vsetko dopadne iba dobre.

bianka77

Titten
aha ja som to zle pochopila :)) Hej a ty mas anatomy 330ml,mam to v merku...sledujem a porovnavam a predstavujem si :D

bianka77

Mona

ako pise titten..ten Aescin a niekto berie aj wobenzym...ale je podla mna zbytocne drahy....potom tu spominali homeopatika...to su smiesne ceny...okolo 2€ ale ci pomahaju...neviem :( Mne na podporu dojcenia pomohli,lebo som tomu verila :D

Titten

Mona6,

aescin sa bezne dava po vsetkych operaciach, je urceny na pozakrokove obdobie na predchadzanie opuchom.

Muzovi, ked koleno operovali, mi volali z nemocky, ze nech mu nakupim aescin po opke, tak som si ho davala aj ja a veru ja som ani nejaky opuch nemala, asi fakt len ten prvy druhy den po opke som mala pocit, ze skafac praskne, ale potom uz tak normalne, pocit ako v sportovej podprde

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk