Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

saska_k

Ahojte baby,
v oktobri idem na pre opku, davala som si pred rokom spravit prsia, po pravde ja sa nepamätam aku som mala povodne velkost, ale dost male prsia som mala, mam okruhle-stredny profil 290 ml a teraz mam cez prsia 88cm, mne sa zdaju byt male :/ v oktobri idem na vymenu, ale neviem aku velkost si mam dat. Nechcem extra bomby, ale zas chcem väcsie ako mam. Myslite, ze 350ml mi staci, ci mam dat väcsie? Bojim sa, ze neze znova dam za to plno penazi a vysledok bude maly, ale zas nechcem ani priliz velke, pretoze som nizka

ivetka58

MirusQa 555
Ahoooj,je to normalne ja som a nevedela doskrabat ,teraz som 5 tyzdnov po a dnes mam na figu den ,stale sa chodim pozerat na cicuse a bojim sa mam divny pocit ,boli ma od noci jeden prsnik a pichaju ma obe jazvy,miestami mam bolest ako ked sa neico trha ani to nevie popisat.uz som. ichytila ze obcas ani ndycham aby sm encitila bolest,a to uz tyzden som sa citila v poho,nebolelo nic,nepichalo nic ,do prace som chodila a dnes mam a strach :)

bianka77

usko1us

ahoj,neviem preco,ale akurat som si na teba spomenula.....dufam, ze zvladas :)Potom daj vediet co a ako............

MirusQa555

so.nickaa

Dakujem;))
Ale ja to prezijem,uz sa nemozem dockat ked sa nimy budem moct pysit;))
Ono ani tak nebolia samotne prsia ako vsetko ostatne a kedze som stale mala problemy z chrbticou,tak ta chrbticama fakt boli.

Mona6

Twitter
No ja som len 2 dni po opke,a dnes ma akoby pravý -bolestivejsi prsnik hospodári pali. Už neviem či si to len nahovaram, ale nakukla som do podprdou a mám aj trocha zacervenanu kožu- akoby zaplatení dole medzi prsnikmi . Asi mi už toho sibe, som sama doma tak sa iba sledujem , nerada by som niečo zanedbala alebonaopak lekára obtazovala hlupostami:( ďakujem za radu

Titten

Mona6,

neviem, co myslis palenim, ale som si spomenula, ze ja som mala po opke asi 10dni problem akoby s paliacimi bradavkami, mne sa v tom skafaci strasne vysusovali a stipali, supali sa, tak ked mi dali stehy von a odstranili tu vatovu vypln, tak som si do skafacu musela davat na bradavky gazu este asi 2 tyzdne
ci co ta pali? rany?

Susy1982

Mona6
ano tieto fyzilogicke prejavy su ok.Aj moja pooper. podp. bola dost tesna ,tlacila ma az sa mi zdalo ze nemozem dychat ale vydrzala som a obcas cez den som povolila zips al. hacik na chvilku dokonca mi to tlacilo na zaludok ale akosi to preslo casom....Trpezlivost je to jedine co pomoze ...

michala1212

ahojte baby,
prosim ozvyte sa mi, ktora mate osobnu skusenost s opakovanou operaciou,vymenou implantatov.
chcem info z prvej ruky, ak je to mozne napiste mi na havka7@gmail.com
dakujem