Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mona6

Usko1Us
No pravdupovediac som takú bolesť nečakal. Včera to bola sila, aj som chvíľu lutovala, že som sa na to dala, ale už je to lepšie a zajtra bude ešte lepšie cíti. A konečne mám prsiaaaaaaaa...

mahulienka

Titten
Mam ich pod svalom
Ked som bola na prvej konzult., tak som mu vravela, ze chcem 400 okruhle, no ze tie mi nemoze dat, lebo by tam bolo mozne, vytvorenie dvojiteho prsa, a na vacsiu velkost napr. tych 600, som vtedy nemala dost miesta. Tak mi dal tie 445 anatom., no a teraz na kontrole mi povedal, ze uz ten prsnik je pripraveny na vlozenie vacsieho okruhleho impl., s tym, ze mi ho cely vyplni.

Titten

usko1us,

ja som mala s hojenim ozaj stastie, bolesti minimalne, pricom hned lieky zaberali, na 3-4den uz ani lieky netrebalo. Ruky som mohla dvihnut asi po 10-12dnoch uz lepsie, ze aj cez hlavu veci som obliekala.
Drz sa zajtra a potom napis

Mona6, gratulka, potom sa tesime na fotky

Titten

usko1us,

nenatieram si jazvy nicim. Doktor nekazal, tak tomu nechavam volny priebeh, ale este malo casu preslo, tak nemozem zazrak neviditelny chciet.

mahulienka,

fu, tak to mas ako ja miery, len ja mam hrudnik o 3-4cm este uzsi, ale neviem si predstavit mat 600ml okruhle.
Inak ty si mala tie anatomy pod svalom ulozene, ci zlazou? Ako je mozne, ze odrazu ti moze aj okruhle dat a predtym nemohol? Nerozumiem

usko1us

mahulienka
určite sa spýtam a hned ako budem schopná :-) tak napíšem

mona6
prajem skoré uzdravenie, bolesti máš veľké?

mahulienka

usko1us
Dakujem
Moja ty ides zajtra na opku do PP, ak sa nemylim, nepopytala by si sa ich, ako to je s tym dr. Cervenom, co spominala michala 1212...
Inak, drzim palce na zajtra:))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk