Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

Mona6
Ano u neho. Bol úplne zlatý a sestričky ani nehovorím :) ešte jedna pani vyšla akurát z kontroly a mi svoje ukázala :D tiež zlatá ak si toto číta tak ešte raz ďakujem :D

A k dňu D ja som sa pýtala predom, že kolko sa čaká na operáciu je to 10 až 11mesiacov :) ale niečo sa im uvolnilo 14.12 tak som uplne šťastná.

Mona6

MirusQa
Ahoj.mrzi má,že je ti až tak zle. Ja som mala ťažkú noc. Nespala som,ale ráno po panadole je celkom fajn, zvládla som si aj sama urobiť raňajky.

MirusQa555

Dobre ranko baby
Citim sa hrozne,mam pocit ze vybuchnem.
A ten Aescin dostanem kupit volne v predajni?
Mam pocit ako by som mala brutalnu svalovku,ale fakt taku ze aa mi chce az plakat;((

Titten

Iveta84,

poznam, ze ani sa nezastavis, kym si nachystas aj deti aj veci, nakoniec trosku stresu mozno a uz mozes oddychovat s prskami v posteli
Budem na teba silno mysliet a drzat palce.

Iveta84

Baby moje, uz len dva dni... A idem na to. Vikend mam narocny, v podstate sa zastavim az v nedelu vecer. A v pondelok rano idem na to. Tesim sa, velmi. Dufam ze vsetko dopadne iba dobre.

bianka77

Titten
aha ja som to zle pochopila :)) Hej a ty mas anatomy 330ml,mam to v merku...sledujem a porovnavam a predstavujem si :D