Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

michala1212
Ano, dr. Cerven operuje aj v Poprade, v Medicore. Tiez som tam bola na opke, no a co sa tyka bolesti pri vymene implantatov, tak vacsina bab, co tu pisu, tak tie bolesti vraj mali mensie:))

MirusQa555

Susy1982

A mne doktor povedal ze mozem spat aj na boku,no v noci som skusala ale asi som to robit nemala.

A povedal ze sa mozem normalne aj sprchovat..

MirusQa555

Susy1982

Hej len ja mam pocit ze ma boli vsetko coraz viac a nie menej:((

A ked mi prsia opuchnu bude to boliet este viac??
A ako casto si mam prelepovat rany??

Susy1982

mirusqa
p.s. tu bolest chrbtice co opisujes je z lezania na chrbte, to som mala aj ja telo si musi zvyknut ,ze spis iba na chrbte...

Susy1982

Mirusqa
hlavne nerozopinaj skafac do vybratia stehov vobec,aby ti to viac neopuchlo a impantaty musia byt nepretrzite fixovane pokial neprirastiu do cca 6tyzdnov...Ale to asi vies.Ja som az take bolesti nemala ,skor tlaky a spanie na chrbte bolo to najhorsie..Vsetko bude pomalicky O.K.a budes kocka...drz sa

bianka77

assaabloy

v ramci predoperacnych vysetreni sa vysetruje z krvi aj tzv.Ouick a doba krvacania a doba zrazania-prave tieto ukazu ako je na tom tvoja zrazanlivost ci nemas sklon ku krvacaniu alebo naopak tvorbe zrazenim..podla toho sa uz lekar zariadi,ale ak by si mala zle hodnoty to je dôvod na odklad operacie najmä planovanej,musela by si si to dovysetrovat..co je dôvodom, co ale nebude tvoj pripad,lebo keby si mala taketo tazkosti uz urcite o tom vies :)

Luca123

so.nickaa

v calzedonii som kupila a ten pas plavkovy. CO sa tyka tej asymetrie aj men sa to trosku zda...ale doky vravel, ze do 3 mesiacov sa to moze stat a kazdej. Ale niekde vidiet inde nie....na zivo to nevidno ale iba na fotke....vravel,ze pokial to nebude moc tak netreba nic robit. A ja som zatim spokojna :)

Iveta84

vsetky podprdy mam z HM tie nevystuzene. Biela je 75D, oranzova je 80C a cierna je mylsim L- to je bez kostice ale super pohodlna. Velksoti hladam ako sibnuta, dnes som si v NY kupila trochu push up zas 80D - kosik len len a pas zas trocha volnejsi :( 75E by bolo top

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk