Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

michala1212
no to ti neporadim, o tej klinike som nepocula nic...
Ak budes volat do Medicoru, tak daj vediet, kedy ti dali termin.
A teraz mas aku velkost impl.?

michala1212

ja mam tiez eurosilikony okuhle. mam ich 5 rokov a teraz som dokojila a prsia sa mi zdaju male, tak chcem vymenit za vacsie.
ja som z LM,preto mi je blizsie ist do PP.
skusim zavolat do Medicoru co mi povedia.aj tak sa mi zda ta suma dost velka.
pisala som aj na kliniku do PP - Centrum plastickej a estetickej chirugie- tam mi povedali sumu 2050 za komplatku, co je to za klinika, neviem ohlasy?

mahulienka

michala1212
no tie anat. impl. su tusim o 300€ drahsie, ako okruhle...
Mam eurosilicon, a operoval ma dr. Cerven:)
Ja som priamo z PP, tak mne to nerobilo problem ist domov, zvladla som to celkom fajn.
A ty mas teraz ake impl., a preco ides na vymenu?

michala1212

to preco tak vela?? tie anatomicke su take drahe?
teraz mi pisali z BB,ze maju plne terminy do konca roka a operacie planuju az na jar 2014 a ze posobia aj v PP,no cakacie doby neviem,tak tam skusim zavolat.
teba kto operoval?ja by som chcela niekoho z timu Cervena.
klobuk dole,ze si zvladla ist ten den domov.aku znacku implantatov mas?

mahulienka

michala1212
Opku som mala minuly rok, vo february. Pozri si stranku Medicoru, zavolaj a hned sa aj objednaj na konzultaciu. Myslim, ze aj cakacie doby su tu kratsie, ako v BB.
Platila som okolo 2900€, za anatomicke impl., a opku, no nieje tam zaratana noc, lebo ja som isla v ten isty den domov, nakolko je tam ta moznost...

michala1212

pre mahulienka:
a kedy si bola v PP u Cervena? ako si sa u neho objednala? ja som chodim v BB aj som tam pisala,no asi je vytazeny,zatial nemam odpoved.
kolko si patila v PP?
dakujem

Jany7543

Angela3531

Ahoj ja som mala včera presne mesiac , cvičiť som bola aj včera ale len nohy ale dneska cítim zase aj prsia trošku, a spať sa naboku sa snažím ale stále ma prsia tlačia ...

All

baby kedy už môžeme nosiť push upku?

mahulienka

michala1212
Ano, dr. Cerven operuje aj v Poprade, v Medicore. Tiez som tam bola na opke, no a co sa tyka bolesti pri vymene implantatov, tak vacsina bab, co tu pisu, tak tie bolesti vraj mali mensie:))

MirusQa555

Susy1982

A mne doktor povedal ze mozem spat aj na boku,no v noci som skusala ale asi som to robit nemala.

A povedal ze sa mozem normalne aj sprchovat..

MirusQa555

Susy1982

Hej len ja mam pocit ze ma boli vsetko coraz viac a nie menej:((

A ked mi prsia opuchnu bude to boliet este viac??
A ako casto si mam prelepovat rany??

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk