Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

so.nickaa

v calzedonii som kupila a ten pas plavkovy. CO sa tyka tej asymetrie aj men sa to trosku zda...ale doky vravel, ze do 3 mesiacov sa to moze stat a kazdej. Ale niekde vidiet inde nie....na zivo to nevidno ale iba na fotke....vravel,ze pokial to nebude moc tak netreba nic robit. A ja som zatim spokojna :)

Iveta84

vsetky podprdy mam z HM tie nevystuzene. Biela je 75D, oranzova je 80C a cierna je mylsim L- to je bez kostice ale super pohodlna. Velksoti hladam ako sibnuta, dnes som si v NY kupila trochu push up zas 80D - kosik len len a pas zas trocha volnejsi :( 75E by bolo top

so.nickaa

Kocky super prska mate naozaj!:)

Luca123

krasny mas ten bandeau plavkovy, kde si kupovala?:) Inak fakt mas krasne prska, len teraz neviem ci to je fotkou, alebo mas miernu asymetriu? A davas si zatial len podprdu alebo uz chodievas aj "naostro"?

michala1212

caute baby,
mate niekot skusenost s vymenou implantatov za vascie?
boli to rovnako ako prvotna operacia?
neviete ci dr. Cerven operuje aj v Poprade?
dakujem

Iveta84

MirusQa555,ivetka58,maca33 a Luca123

Baby krasne prska! Nadhera! Vsetky!!!

Mirusqa555 ty si expert, hned aj fotky :)

Luca123 waw, si riadna kost. Pls kde si kupovala tie nevysruzene podprdy?

MirusQa555

Baby tie co ste po opke mam na vas otazocku,strasne ma boli lava ruka,nemozem ju ani dvihnut a strasne na pravej strane chrbtica az ku krizom,myslite ze to je normalne??

MirusQa555

assaabloy

Drzim palce nech sa uz rozhodnes ako kolvek:))

Nic si z toho nerob vsetky baby nemaju z prsiami nieco v pohode ked sa rozhodnu,ale neboj sa doktor to napravi:))

MirusQa555

Susy1982

Uz som doma vcera ma operoval a dnes okolo 11:00 som bola doma.
Dala som do galerky uz aj foto bez skafaca.

Susy1982

Ahoj Mirusqa
videla som foto v galerke , bude to super , uvidis a vidim ze mas aj dreny si uz doma al. stale na klinike,mna pustili na druhy den domov...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk