Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

anna.m,

Si este len 2 tyzdne po? Ja som si prve podprdy skusala az po mesiaci a jak som pisala skoro nic mi moc nesedelo. Oni maknu postupne, tak nepozorovane :) no take prve vacsie zmaknutie bolo mozno po 2 mesiacoch, potom asi po troch. Nepamatam si to presne. Potom som to uz vobec neriesila a teraz po vyse pol roka som si to tak uvedomila, ked som tie prska uz narvala do vsetkeho, podprdy mi uz inak sedeli (podprda vytvarovala prska a nie naopak) a hlavne ked som si skusala plavky. Predtym mi nesedeli ani bikiny no uz som si jedny kupila. Musis byt trpezliva :)

Sandritta

anna.m,
Ja som vtedy natrafila v F&F na podprdu bez kostic a vystuze (mam ju v galerke, bezova), a ta je super. Ziadna mi vtedy skoro nesedela, vacsinou ma tlacili a hlavne ked som mala kosticovu tak som potom mala hrbolate rezy neviem preco... Mejako to tam tlacilo na tkanivo asi... No zohnat podprdu bez kostic a vystuze je zazrak! Ja som natrafila v F&F, v Rakusku v New Yorkery (u nas som take nevidela) a jednu v Auparku (nepamatam si obchod).
Hlavne si najdi taku co Ta nebude tlacit.

tina691976,
No myslim ze kazda mame asi nejake tie zazitky :D
Presne tak, musime si zvyknut. Ja mam pocit ze pre ludi je to este furt taka rarita, ze wau kukni ta ma silikony! Akokeby to este nevideli ani... Inak musim povedat ze vsetky tieto blbe zazitky sa mi stali v zahranici. Myslim ze tu je to dostupnejsie a ma to viacej bab, aj slovenske baby sa o seba viacej staraju. Mam pocit ze baby inde v Europe to tak neriesia, tam sa baba nehanbi ani za nulky a pysne ich vystavuje. Tu som to tusim este nevidela.
Inak aj ja by som menila profil. Je skoda ze sa to pred opkou neda nejako lepsie vyskusat.

tina691976

sandrita
ja som si už tiež čo to pozažívala :) len asi je to o tom že sa človek stým musí zmieriť su tu a už tu aj budu :) ale som spokojná čo som chcela to mám len asi by som nabuduce išla do stredného profilu

Sandritta

anna.m,

Ja som sa snazila vydrzat tych 6 tyzdonv, no uz tak po 4 ked som niekam isla som si sem tam dala normalnu, ale to ozaj len skor vynimocne, lebo som sa ani v tom necitila az tak dobre, raz ked som tak spala u kamosky, tak som uz vecer tesila ze si ju vymenim, lebo uz ma boleli prska ze boli moc na volno.
Ked si das po tych 5 tyzdnoch na par hodin to vobec nevadi! Len si to mozno vyskusaj, aby Ta nezacali prska bolet ako mna... Ono je to pre ne asi este nezvyk ked su furt stiahnute v niecom.

Sandritta

nika2008,

Jak uz som pisala babam nizsie, ja by som uz dala nizky profil. Mne sa take prsia lubia viacej. Len aby si si bola toho vedoma, ze tie prska budu nizsie a viacej do stran. Pozri si tabulku velkosti a popripade si to normalne s pravitkom prirovnaj, aj jaky tam mas rozdiel v projekcii (vyske) implantatu, aby sa to tebe lubilo a bola si spokojna. Neviem ci ste s doktorom o tom hovorili. No mne ani jeden doktor z troch nevysvetlil profili. Ja som si to nasla az na omlazeni.cz kde to baby riesili furt.
Ono je to velmi tazko si predstavit pred opkou. To som ani ja nevedela. Najlepsie je asi ukazat doktorovi fotku ze ake chces, to skor bude vediet co ti ma dat.
A fotky do galerky nebudes davat? Mohli by si pokukat a urobis si predstavu.

anna.m

baby normalne podprsenky ste zacali nosit po 6 tyzdnoch? a mozu sa aj s kosticou hned? ja budem mat stretavku a to bude 5 tyzdnov od OP,myslite ze si budem moct dat na par hodin normalnu podprdu?

Sandritta

tina,

Ja uz som tiez mala par blbych zazitkov s nimi. Teraz ked sme boli s priatelom na dovolenke, sedeli sme v kaviarni, stolicky boli ako v divadle, len na jednej strane, lebo z kaviarne sa pozeralo na taky vyhlad. Mala som len obtiahnute tielko bez podprdy. Vedla mna sedel taky stary manzelsky par (babka, dedko). Vsimla som si ako ma obzerali hovorili daco a potom si dedko otocil stolicku a sadol si oproti! (Predpokladam aby na mna videl), po chvilke si tu stolicku otocil naspat a sadol si povodne vedla. No chapes to??? Ja som myslela ze ma prekoti! Nastastie mam dost dlhe vlasy, tak som si ich dala cez prsia.
Aj v Intimmissimi som mala celkom usmevny zazitok. Zhodou okolnosti som mala to iste tricko (moje oblubene teraz :)) Pytala som si od predavaciek podprdu 70/D. Nemali, ze take ani nemavaju... Potom na mna pozerali (na prsia), usmievali sa a hovorili si nieco. Najprv som to nepochopila, no potom mi doslo, ze sa asi smiali ze som si pytala D, lebo tie prsia vyzeraju tak na dvojky. No co uz, to uz nevysvetlis, ze tie prsia su ine...
Este jeden ozaj blby zazitok som mala na kupalisku. To uz som tu pisala...

Takze tolko k mojmu zivotu s novymi prskami :)))

Baby v ziadnom pripade tu nechcem niekoho odradit! To vobec nie! Ja si prsia maximalne uzivam!!! Ziaden neprijemny zazitok nemoze zmazat ten pocit ze mam prsia konecne :) Len si netreba vsimat takychto ludi alebo chodit s volnymi trickami alebo furt s podprdou, aby to vyzeralo ze to je hlavne podprda :D

Sandritta

LiluM3,

Pozerala som Tvoju galerku, mas krasne prska! Pripominaju mi moje :)
Co sa tyka velkosti, tak za seba mozem povedat ze su to take pekne dvojecky aj ked podprdy mi sedia narvate C-ka a pohodlne D-cka. To je hlavne kvoli sirke implantatu a jeho pevnosti.Treba si uvedomit ze tie prsia su ine ako normalne, aj ked ich uz mam zmaknute su stale pevne a stoja a su plne!! (co mne vyhovuje a paci sa mi). Chcem tym povedat, ze aj pri takejto velkosti su tie prsia maximalne postacujuce. Prve mesiace som tiez riesila velkost, zdali sa mi male, no teraz uz jak s nimi zijem normalne su uplne super, aj bez podprdy putaju pozornost, niekedy az moc co mi vadi, riesili sme to tu s tinou. Neviem ako ti to najlepsie vysvetliť, ked si nedam podprdu, prsia su sice akurat (jak plne 2-ky) no su aj tak moc vyrazne (lebo ti nepadnu, su pevne) a ked si dam nejaku podprdu co len trosku vystuzenu (staci jednu vypchavku) tak to uz je na mna ze mega, to uz su poriadne trojky.
Chcem povedat, neries teraz vobec velkost, pockaj pol roka, prsia sa ti este vyformuju a uvidis ako sa tebe bude s nimi zit.
Mne sa moje velmi pacia, no nie su to pre mna top prsia. Ak by som isla este raz na opku tak si dam nizky profil. Jednak sa mi lubia prsia viac rozliate take do stran a jednak si myslim ze by to nebolo take napadne a viacej prirodzenejsie.
V kazdom pripade sa z nich furt tesim doslova jak male decko!!! A furt si ich uzivam :)))