Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Matka872

Ja som dnes 2 mesiace po a chodim uz. Doktor mi povedal,ze uz vobec skafac nemusim a ani podprdu ked necem. Niekedy dam skafac, ked ma este zabolia na chvilu ale inak aj plavky mam volne a tricka naholo...sem tam

Matka872

Baby, o 2 týždne budem 3 mesiace po opke a chodím už naostro bez podprseniek, čo myslíte môže sa to už?

so.nickaa

Jany7543

Ahooj, ako sa mas?:) Ako sa dari s prskami? Uz zacali maknut?:) Jazvicky sa hoja? Uz nosis normalne podrdy?

Ja som bola dneska u dokiho aby mi vybral stehy ale povedal, ze mi ich tam este necha tak idem az v utorok..inak mam dva a pol tyzdna po opke..
Nepytala si sa ho inak kedy mozme zacat nosit plavky? Lebo vravel ze podprdu po 4 tyzdnoch cez den a vnoci skafac az do 6teho tyzdna, len neviem ako je to s tymi plavkami.
A nevies po kolkych tyzdnoch mozme zacat aj "naostro" chodit?

usko1us

anonym_76
mám prísť na 10:00 a nakoniec tam zostanem aj cez noc, sestrička vravela, že to tak bude lepšie, že aj ked nie u nich tak mám zostať v poprade, tak to radšej zostanem pri sestričkách.

bianka
dakujem. verím, že to všetko dobre dopadne. a hned ako sa mi bude dať sa vám ozvem :-)

jooooj ale mám teda "nahnané" pravdu povediac:-))

assaabloy

Titten
ahoj, dakujem za reakciu, no vela som nepremyslala, hned som sa nato dala u pana Cervena. Oto viac som sa priklonila k nemu, ked mi vysli v ustrety aj s tym, ze priletiet staci iba raz a to na tri tyzdne, konzultacia bude 6dni pred operaciou takze vobec neviem aku velkost budem mat, akurat podla fotiek mi operaciu lekar predbezne schvalil a budem mat asi okruhle a rezy cez pazuchy, rozlicne velkosti, kedze ja ich mam uz teraz rozdielne a male :( to je vsetko co zatial viem. Kontrola po 10tich dnoch a potom asi mozem uz letiet naspat do Irska. Vsetky info vlastne ziskavam tu na fore, takze zhruba viem co ma caka... co je uplne super, ze take nieco existuje. operaciu mam 02.oktobra. Termin som dostala estelen pred par tyzdnami, hned po zaslani fotiek som dostala aj odpoved od lekara.takze aj v tomto som velmi milo prekvapena. Vela zien caka uz len na konzultaciu niekolko mesiacov. nestaram sa vobec o nic, iba mam prist. nic neobjednavam, vsetko vybavia za mna. 27.septembra mam konzultaciu o 9hod rano, to asi pricestujem vlakom, cas konzultacie posuniem asi o hodinu. na operaciu pridem o par dni s niekym na aute. potom uz len raz kontrola, tak snad to nejako zvladnem.

Titten

assaabloy,

no a to si vezmi, ze zapadoslovensky kraj a si rada, ked pod 3tis sa cenou dostanes :D

neviem, ci je ale rozumne len kvoli cene nejako na rychlo vymyslat, ked tak, este si poriadne referencie nastuduj, lebo ved Cervenom nepokazis nic (vid XY spokojnych bab v galerke) a jednak ma este aj ceny dobre.

Ale ty si musis zvazit cestovanie a mozne komplikacie, ze kde ako by sa potom najlepsie riesili, ak by cosi....
Inak ako to s kontrolami budes riesit? A stehy?

Termin podla mna aj inde dostanes, nie je to predsa uplne za dverami, este je cas..... tak premyslaj a rozhoduj sa, drzim palce

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk