Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hankab

bianka77

ahoj, čítala som tvoje príspevky, videla fotečky. Ja som tiež po deťoch, mám 166 cm a 50 kg. Na opku idem ako ty v októbri a budem mať anatomické implantáty NAGOR 270 ml (xf2: šírka 11,5 cm, výška 12 cm a proj. 4,5-stredný profil). Nechcem mať po opke nejaké mega veľké prsia. Potrebujem len spevniť a navýšiť trošku objem. Čiže vo finále budeme na tom podobne (len máš lepší základ ako ja). Dúfam, že budeme obidve spokojné a koncom roka sa budeme pýšiť novými prsiami.

Jany7543

Tommyum1

ahoj kukla som tie tvoje prská a podľa mňa sú v pohode pekné :) a ešte ked vravis ze fotky skresluju ...tak naživo to musí byť omnoho lepšie a ja by som počkala asi s tou reopkou , ked to bude ozaj po rokoch potrebné ... ale je to samozrejme na tebe:) ale myslím si že môžeš byť spokojná ... zlé to určite nieje :)

tomyum1

Nena1, Skoricka

Som nestastna z toho ako to mam, myslela som najprv ze asymetria je opuch a ze casom ustupi a prsia si sadnu a bude to ok, aj ze to prestanem riesit, ale vobec to nie je lepsie, mam kopec inych starosti ale kazdy den pri pohlade do zrkadla do vystrihu sa mi pokazi nalada. Aj su mi tvrde, tlacia ma ked lezim.
Bola som na konzultacke u ineho lekara (pozrite nick Adadka), a v auguste pojdem aj na konzultacku k Mladekovi. Uvidim co povie a potom sa rozhodnem ku komu pojdem. Pred vianocami to planujem poriesit.

Jany7543

viktoria21

Ahoj , ja mam anatomy 390ml tiez rez pod prsom....ja som bola 27.5 , čiže zajtra mam presne mesiac....hej uz si striedam s normalnou podprdou skafac , ale lepsie mi je v ňom :) Ale ked boli tie horucavy tak som si ho musela dat dole lebo sa to nedalo vydržať ... včera som bola už aj cvičiť, nohy v pohode ale cvicila som trosku aj ruky a skusila brucho , ale s tym bruchom este budem musieť počkať a ruky tiež už veľmi nejdem lebo dneska ma nejako pobolievajú prská ... ale nohy pohoda :)) idem aj dneska :)

Titten

Tommyum1,

som vlastne zabudla napisat.
Pozerala som fotky, asymetriu si mala drobnu aj pred opkou aj po opke, ale nie je to velmi vidno. Myslim, ze celkovo tie prsia vyzeraju vyborne a netreba reopku. Co ti vlastne vadi na nich?
Chcem sa spytat k tej asymetrii, si mala povodne rozdielne prsia a aj napriek rozdielnym implosom je asymetria, ci tentokrat sa to vo velkosti otocilo na opacne prsniky?
Inak kamoske robil Minarovjiech augmentaciu, tak krasnz vysledok, ale som aj citala, ze on nerad nejake reklamacie mieni riesit

quixx

Saska_k
Ja som bola minuly utorok druhy krat na operacii po desiatich rokoch. Prve som mala pod zlazou 200 ml a teraz mam 450 ml pod svalom. Bolesti ani tlak na hrudi som nemala skor taky pocit velkej svalovice a v miestach kde to bolo site tak to trochu tahalo. Jedine co ma boli teraz su krize. Podla mna bol cisarak omnoho horsi ason pre mna.

hankab

ericka

Ja idem na opku do Košíc. Dr. Magdo (CHIRMED), veľmi milý a ústretový človek. Bola som už aj na konzultačke a som maximálne spokojná s prístupom.

skoricka

Tomyum

Ahoj moja, ved mas krasne tie prsicka, trosku som si vsimla, ze jedno je vacsie ako druhe, je to vidiet? Lebo si hovorila, ze fotky skresluju...A ku komu ides? Ja by som s tym urcite nesla, fakt mas tie prsia super :) A co Ti vlastne na nich este vadi?

Matulka23

krasne prsicka a asi najkratsie jazvy ake som kedy videla, sikovny doktor :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk