Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Tomyum

Ahoj moja, ved mas krasne tie prsicka, trosku som si vsimla, ze jedno je vacsie ako druhe, je to vidiet? Lebo si hovorila, ze fotky skresluju...A ku komu ides? Ja by som s tym urcite nesla, fakt mas tie prsia super :) A co Ti vlastne na nich este vadi?

Matulka23

krasne prsicka a asi najkratsie jazvy ake som kedy videla, sikovny doktor :)

ericka

Ahojte kocky, chcem ist dat urobit prsia v Ke, viete mi niektora poradit alebo odporucit dobreho doktora. Rada by som si pozrela aj galeriu ale neviem ako sa tam dostanem, som tu nova. Dakujem :)

viktoria21

Matulka 23
A teraz uz ich citis dost mäkke ci len trosku mäkksie?JA este napriklas stale nosim skafac plus stahovaci pas,ked mam okruhle.sportovu podprdu este nestriedam,ale tak som 3 tyzdnen po obke,myslis ze by som uz aj ja sem tam na chvilku si ju mohla dat?:Dalebo sa opytam doktora.vo stvrtok mam ist na kontrolu:)to uz 3.inac uz si mala aj 4 kontrolu?

viktoria21

Jany7543
Jasne,ja len dufam,ze to coskoro uz zacne maknut.A ake si si dala presne?Ja mam oruhle,a 375 ml.rez z podprsnej ryhy.A ked si 4 tyzden po operacii,uz stredas skavac so sportovou podprdou,ci este nie?

saska_k

Ahojte baby,
je tu niejaka, ktora uz ma zväcsene prsia druhy krat? bolo to uplne take ako prvy krat? bolesti, hojenie a vsetko kolo toho, ci to bolo uz ine?

bianka77

matulka 23

mozes mi prosim napisat miery? Take by som fakt chcela,ja mam mat 305ml,anatomy stredny profil.tych 10ml rozdiel asi nie je ani vidiet,len ja mam vykojeny zaklad :( tak preto chcem miery aby som mala predstavu...aka si vysoka a tak....ci by som sa mohla k tomu priblizit....ja by som asi ani nechcela väcsie...a este prosim ta pooperacnu si mala aku velkost?Dik

Iveta84

Ahojte... Dnes som bola v avelane na predoperacnom, boli zlati, aj ranajky mi ponukli a kavicku uvarili :D
Bola som este raz u doktora, uistil ma ze urobi maximum pre to aby to dopadlo co najlepsie. Na sale sa rozhodne o velkosti. Definitivne padlo ze teda bud 330 stredny profil alebo 350 vysoky. Ze vyskusa a uvidi. Potom mi ale volali este kvoli podprde ze mi idu objednavat. Volala z recepcie. Ale nezda sa mi lebo chcu 75C objednat a mne sa to zda asi vela. Napisem doktorovi ci to bude ok...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk