Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

Titten
Ahojky prosim chcem sa ta spytat ty si si podprsenky kedy kupovala po akom case od opky? Lebo ja uz mozem po 3 tyzdnoch.. Len neviem ci si mam kupvat viac na pevno alebo normalne.. Kedze neviem ci sa prsia este zmensia alebo uz ostanu take. Dakujem

menndy

Viktoriaa21
Ahojky, citala som tvoj prispevok a aj ja som 3 tyzdne od opky a nedam ich k sebe :) sice uz pekne pomalicky makknu ale k sebe ich este vobec nedam... Myslim ze to chce este cas

hankab

MirusQa555

nie som priamo z KE.

ericka

Keď som bola začiatkom júna na konzultačke, tak boli ešte na Dominikánskom námestí, ale mali sa sťahovať. Momentálne neviem, či sú už na novom mieste. Ale pozri si www.chirmed.sk a tam máš tel. Veľmi ochotne ti povedia, kde sú momentálne.

MirusQa555

ericka

Ahok MUDr.Svehlik ma sukromu kliniku na panelovej 2 v KE.
predtym aom mala slabe acka a teraz mam 70C
Doktor je super a keby som mala ist z nova tak inam nejdem.A neviem kde sidli MUDr.Magdo.Su tu ale baby co pri nemu boli tak sa skus popytat.

A konecna cena bola 1840€ co si myslim ze nieje vela;))

Ak by si chcela este nieco vediet kludne sa pytaj

hankab

MirusQa555

gratulujem k novým prskám a prajem príjemné zotavenie. Dúfam, že aj ja budem po opke tak v pohode ako ty. Som zvedavá na tvoje fotečky po opke. Ja tiež idem do Košíc ale ku Dr. Magdovi.

Titten

Viktoria27,

ano mentory. Maknu velmi pomalicky, ale predsa. Prsia uz trosku su pohyblivejsie ale este to chce cas. A to som uz vyse 5tyz po opke

viktoria21

Titten
Ahoj moja aj ty mas mentor ze??Ako ich citis,uz su makksie aj u teba?Lebo u mna su stale pevne ako skala a som ten 3 tyzden po obke zhruba:)uz si ich das aj k sebe?