Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bobcatko173

Babule anna.m,LiluM3,

Ste kratucko po opke a prska sa vam este tvaruju a skresluju..dajte tomu cas a zbytocne si nerobte vrasky :)

LiluM3

Samozrejme ze si urobis aj vystrih,ja mam tiez stredny a vo vystrihu su uplbe super..a ak budem chcist este vacsie dam aj push up. Ale to zatial neriesim :) ja som tiez zo zaciatku panikarila a teraz som max spokijna.. Neboj budu super!len daj im cas ;)

anna.m

ja mam 360ml vysoky profil. ale v obleceni ani neni videt ze mam silikony. velkost je taka ista,len predtym som mala riadnu vypchatu push up a teraz mam svoje prsia. cakam kym mi zmeknu nech ich dam podprsenkou k sebe a dam si vystrih. uz som nestastna ze mi pripadaju male

LiluM3

Baby...
Som 3 týždne po OP...a začína ma trápiť, že som zvolila asi zlý profil... mám 330ml stredný profil...a čakala som, že prsia budú také akoby viac dopredu vystúpené, a tak stále rozmýšlam, či sa mi s nejakou poprsenkou podarí vyčariť plný výraznejší dekolt... viem, možno sa vám to zdá čudné, ale mňa to fakt celkom trápi.. viem že prsia ešte zmäknú, ale či trochu povolia aj smerom dopredu, to neviem...
ďakujem za každú radu/komentár

LiluM3

Sandritta,

mám teraz podobnú velkosť pŕs ako Ty. A chcela som sa opýtať, či sa dá urobiť opticky velký objem, lebo stále rozmýšlam že som mohla ísť do väčších a či sa to bude dať aspoň podprdou zachrániť.. Len ja mám od mäkkých pŕs ešte ďaleko aby som to skúsila sama, tak ma napadlo že sa Ťa opýtam.. vďaka

tina691976

sandrita
presne ako hovoríš ani ja nie som dostatočne obrnená voči ludom a ich pohladom do hlavy im nevidím neviem čo si myslia ked pozeraju a tie moje prsia su fakt vystupené do predu tým pádom viac na očiach čo mi aaj manžel povedal že su viac vystupené ako pred tým noa v plavkách na dovolenke to bola kapitola sama o sebe silikony som tam mal len ja čiže tých pohladov bolo až neurekom naozaj sa stým musíme zmieriť a naučiť žiť

nika2008

Sandritta,

ďakujem, dúfam že budem.Aj keď údajne s tými 350 ml by som mala mať obvod 98,ale mám mať nízky profil, tak snáĎ
to bude fajn.Drž palce, idem o dva týždne.

nunik_

Olesya
Ja mam 163 a 52kg. Mala som 300 v rukach a tiez mi to prislo male a chcela som vacsie. No aj tak mi dali 300. n_uni_k@centrum.sk, ak chces napis a poslem ti fotku

Olesya

Nunik_
no dnes som to riesila na omlazeni a baby sa tam zhodli, ze na moju postavu 164cm 44kg bude aj 250ml vyraznych....tak to necham na dr. nech vyberie medzi 250 a 275...nechcem mat prilis velkw prsia na moju postavu. Len sa priblizit k povodnej velkosti...ja len, ked som mala tych 250ml v ruke, tak sa mi to zdalo malinke...urcite to bude ale inak vyzerat v tele + ked k tomu pripociitam moje prsia....asi to fakt bude dost.

Sandritta

tina691976,
Nenasla som Tvoj povodny prispevok, no podla toho co ti baby odpisali predpokladam ze mame rovnaky problem ci pocit a som rada ze to nezazivam sama, myslela som si ze som uz cudna. Ze ked som nemala prsia som mala komplexy a teraz ked mam budem mat z toho ze putaju pozornost. Este som si na to nezvykla. Vacsinou chodim bez podprdy alebo len s takou tenkou, takze nie su az take velke, no ked mam nieco obtiahnute ci s vystrihom alebo si dam nebodaj kosikovu podprdu, tak mam pocit ze na mna vsetci pozeraju a hlavne rozmyslam nad tym ci vidia ze su umele a to mi vadi najviac ci vedia ze su to silikony! Nieco take neprijemne som zazila na kupku, ked som pocula ako hovoria ze silikony... Odteraz uz radsej nosim plavky aj s tou vyplnou a okolo krku aby to vyzeralo ze mi plavky drzia prsia (aj ked je to naopak :D). Aj teraz na dovolenke som si uz stale v duchu hovorila ze kaslem na vsetkych, nech si myslia co chcu... Je to take zvlastne psycho... Asi si musime zvyknut...