Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marly

Anna.m

Ahoj ja som tiez 5 den po opke ,podprsenku- bandaz si nedavaj dole Ani rany si nekontroluj Naco ? Od toho je kontrola u chirurga ktory tą operoval ja Mam kontrolu utorok ,tyzden po operacii ,a sprchovat sa mozes ked tak od spodu ,vrch nie az po doporuceni doktora, pazuchy a vrchnu cast tela si rob hygienu zvlhcenymi utierkami ,a tyzden po opke sa nema bandaz skladat ,ved sa ti tieto dninajviac tvaruju prsia !! :-) aj ja som zvedava na prsia no do utorka uz vydrzim tam si ich uvidim:-)

anna.m

baby kolko dni po operacii sa mozem osprchovat,samozrejme aby sa rany nenamocili? a rozopnut si aspon podprdu? mozem iba v leze? som 5 dni po OP,prsia som si ani poriadne nevidela a aj rany si chcem skontrolovat,len sa bojim rozopnut podprsenku.

marly

tina691976

Nemohla by si mi poslat fotky? A preco si to beries k srdcu
Ved ked nechces aby kukali tak nenos vystrihy :-)

tina691976

marly
dávala som si ako ty vysoký profil 400 gulaté pod sval su dosť vystupené do predu neviem sa stále zmieriť s pohladmi ludí velmi si toberem k srdcu ludia su závistlivý až hroza

bittersweet

Veronika81 ja si myslim, ze je viac pravdepodobne, ze sa ti prsia po kojeni zmenia akoze nie, aj podla toho co tu baby pise, ale aj tak to podla mna stoji za to, zalezi ako silne komplexy z nich mas. ja som si sice prsia dala spravit az po detoch, ale keby som sa mala rozhodnut znova, tak nevaham a idem do toho aj predtym, prinajhorsom by som absolvovala reoperaciu.

marly

tina691976

Ahooj dakujem, tak super ked spokojna a Ake si si davala? Ja Idem utorok na kontrolu po tyzdni myslis ze mi uz aj stichy vyberie ? :-)

tina691976

marly
ahoj zdravým ja som bola u Pikulu pred pl rokom som bola tiež po opke hned samostatná ani som velmi bolesti nemala všetko v pohode prebehlo a som nekutočne spokojná tak ti prajem skoré zotavovanie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk