Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

Menndy
Vobec nemusis stresovat. Ja som naozaj to dlho mala. Neviem presne kolko tyzdnov ale dlhooo a aj sa mi to zhorsilo a nevedela som ani ruku poriadne narovnat a uz je vsetko oki. To prejde.holeni bolo dlho hodne zlozite:-):-):-)nestresuj fakt...

bibi13

Matulka23,

ahoooj, kde sa tulaš?? no mam sa fajn, nič ma neboli, len sem tam, ked je zmena počasia alebo sa rýchlo načiahnem, tak ma trošku zabolia.. ale inak už uuplne v pohode.. a konečne zacianju mat ako tak finalnu podobu, aj ked jazvy sa ešte hojiť budu dosť dlho.. ale to mi nevadí.. musím sa aj ja odfotiť, ale teraz som bola reklamovať telefon a mam taký šrot, takže foto až ked bude telefon vyreklamovaný.. :)inak, prsia maš fakt krasne..

menndy

question
joj si ma ukludnila takze nemam stresovat?? lebo ja to mam ako mam jazviku a aj nizsie a take tvrde ze to veru aj boli.. tak neviem ci to mam rozcvicovat.. alebo nesilit.....? co mylsis? a tebe to po akom case zmizlo? ja som 3 tyzdne od opky

question

Menndy je to normalne. Ja som ti hrbolce mala od zaciatku a doki mi aj pri vyberani stichov povedal ze je to normalne a mam sa pripravit na to ze to bude aj horsie. Coaj bolo. Mala som problem vobec vystriet ruku a nieto nad hlavu ich dat ale sa to upravilo som 1tyzdnov po. Ja mam jedno prsko uplne pohyblive ale druhe stale nie tak ako to druhe. Takze sa neboj to prejde.

Nena1

tomyum1
neblázni, moc sa pozoruješ! Nevidím dôvod na reopku. Prsia máš pekné. Jemná asymetria, to je všetko. Ale pre pocit vlastnej spokojnosti, skús teda názor iného doktora.

Matulka23

viktoria21

ahojky, ja mám Mentore 295ml, anatómi, a po mesiaci mi začali pekne mäknúť idú mi aj k sebe :) ja som už po 12 dňoch išla do práce a o dvoch týždňoch som už striedala ,,skafander,, so športovou podprdou.... dnes som mesiac a 5 dní po opke a vôbec ani neviem, že som na nejakej bola :)

Bibi
ako sa máš? dnes som poslala fotečky do galerky konečne :) len také na rýchlo fotené, nemám čas sa ani odfotiť to je niečo :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk