Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Nena1
dakujem kuknem

Skoricka

Ved prave, ze 80 ako tak najdem ale to mi nedrzi tak pebvne i ked jednu mam. ALe 75E by bola ako uliata na mna...len v obchode najviac C a max D. Bola som skusat este v nike jednu peknu ale vraj vacsiu ako C nevyrabaju s bokov mi to kaosi vyliezalo :)
SOm rada, ze je rpso ok, lebo si ma dost vtedy vystrasila. Ja super...obcas pobolievaju este ale bud pocasim alebo ked sa moc namaham. Ale asi je to po 2 mes. normalne. Inak robim vsetko. Skafander uz malokedy a tak akosi som si zvykla uz a zijem s nimiv pohdoe. AJ velkostou som spokojna dokonca aj vacsie y nevadili ale to uz ma kazdy odhovara ked to vyslovim :) ALe su super a som spokojna zatial :)

skoricka

Luca123

ja som skusala v obchode, na nete stoji 50 eur a v obchode 35 ta fusion a ta energy okolo 45...No ja si tiez neviem kupit podpiru, vsetko mi je male, alebo mi vyskakuju bradavky, mam velkost 80D, vacsinou v NY si kupujem...ked chodim po tych butikoch v auparku tak tam ani take velkosti nemaju :// A prsko uz dobre, nepohlo sa nic odvtedy, uz to tak asi ostane, takze som spokojna :) Ty ako?

Luca123

skoricka

moc dakujem za radu, ty mas tiez trosku vacsiu velkost, ze? Skusim to teda kuknut, a to skusas v obchode ci z netu kupujes?
Este otazocka, kde nakupujes podprdy? lebo s tym mam tiez problem. 75E nenajdem, 75D len tak tak - ale len total nevystuzena a 80 je uz siroka....
Ozaj uz si ok s tym prsom, ty si mala problem s tym padanim,vsak?

skoricka

Luca123

Ahoj jednoznacne Triumph fusion star N, alebo Triumph energy N...Mne lepsie sedela ta fusion aj ked som poskocila, tak nic sa nehybalo, tu som kupila a som spokojna velmi :)

Luca123

ALL

Caute baby, uz budme dva mesiace po opke a akosi sa neviem rozbehnut do posilky konecne. Neviem najst poriadnu pevnu podprdu a peknu. Viete niekto poradit, kde kupim fakt pevnu sportovu podprdu?
Vacsinu nike a adidas, co som skusala su mi male alebo siroke pod prsami :(
Ten skafac necem, lebo v tom sa potim fuj :)
Dakujem :)

Jany7543

viktoria21

Ahoj ja mma tiez mentory a som 4 tyzdne po opke a stale sa s nimi ešte nič nedá robiť :D stále su tvrde a nedaju sa dať k sebe , chce to čas :)

viktoria21

Baby a este sa chcem opytat ktora z vas ste mali po tych 3 tyzdnoch po obke pichanie v ramene a v hornej casti prsa?Dufam,ze je to este normalne.Taketo pichanie som mala tesne po operacii len intenzivnejsie.potom mi to uplne prestalo a teraz sa to znova objavilo ale take jemne,nie vyrazne ako vtedy.zacala som uz pracovat a v praci sem tam musim aj trosku ruky natahovat,nebude to aj tym?

viktoria21

Ahojte dievcata,

ktore mate silikony Mentor a ste uz dlhsie po operacii?Doktor mi povedal,ze Mentory si vyborne chranene,len trosku tvrdsie ako ine silikony.Ja by som chcela vediet,ci aj Mentory po case viac zmaknu a ci casom sa trosku bude dat s nimi hybat?Som 21 den po operacii a stale ich mam take tvrde,pevne.Skusala som si ich dat k sebe aspon trosku,len to vobec nejde.Jasne,ze po takej kratkej dobe nemozem s nimi este moc hybat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk