Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

Iveta 84,
Tak to nemozem porovnavat, ja mam teraz cecka ale povisnute a mavala som plne decka a vazim a meriam tiezviac aj obvod pod mam ovela viac. Tak drzim palce a potom hod fotecky ked budes moct: )

Nena1

Iveta84
dobre si si vybrala. Na fóre je veľa prác Dr. Mládeka :-)
Prajem spokojnosť a pohodovú rekonvalescenciu !!!

Iveta84

Ja idem nakoniec k Mladekovi, opku mam v pondelok a zajtra tam idem na predoperacne a este raz konzultovat... Na Trsku nemozem povedat krive slovo, ale viac ma presvedcil Mladek. Povedal mi ze vobec netreba robit korekciu a teda chcem co najjednoduchsi ukon, tak asi pre to... Ale aj Mladek na neho povedal, ze je vyborny chirurg..:

Nena1

solicka1
pozri www.snop.sk
Je to tam celkom v pohode. Povedala by som primerané vybavenie, ale žiaden top luxus. Pozri ich stránku. Spala som tam dve noci, jednu som si priplatila navyše. Je taká možnosť. Hlavne sestričky sú perfektné a chodia pravidelne kontrolovať, nestihla som mať ani žiadne bolesti, čo ma pravidelne dopovali liekmi :-) Maximálne som bola spokojná!

solnicka1

Nena 1,
ako je to v tom SNOPe? myslim zariadenie a tak, bola si tam tiez 2 dni po opke? Ja to mam hned pri dome, po dnesnej konz. sa este budem rozhodovat medzi Mladekom a Trskom.

MirusQa555

Mona6

A preco si nesla za gynekologom aby ti dal tabletky na oddialenie menstruacie??Dostala by si sa mi zda ked by si lieky dobrala

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk