Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Nena1

Mas z Victoria's secret aj nejake plavky? Ak ano prosim ta ake mas velkosti vrchov? a druh vrchov ci bandeau, trojuholnikove a ci su push up alebo nie

Titten

Luca123,

ja mam pocit, ze Nike adidas a tieto znacky zial robia vela veci len na paradu ale nie su vzdy funkcne, s podprdami je to rozhodne tak, ono to staci tak na A-Bcka, ale baby co maju prsia, to neudrzi.
Ja mam sportovu podprdu este z tesca kedysi kupovanu F&F. Uplne famozna je, lebo ono to nie je ani nejake elasticke, drzi to ako brnenie, bez pohnutia. Ja som ju nosila aj ked skafac som prala.
Velkost mam 75D, mali vtedy vsetky mozne velkosti. ono v Tescu, ak idete do tych hyper, tak maju podprdy od vymyslu sveta aj velkosti. Darmo, anglicanky maju predsa najvacsie cecule radovo, nie?
Ja mam vacsinu podprseniek odtial. Ked som bola tehotna a narastli mi vlastne prsia na 70D, tak bol problem niekde podprdy zohnat, co aj drzali a tuna som vzdy vybrala. Skus pozriet, ci este tie sportove nemaju.

toto su oni, ja mam v cyklamenovej
www.google.sk

menndy

all

holky ktore ste uz po.. ja mam necele 3 tyzdne .. prosim vas odkedy uz mozem kustik zacat cvicit aspon nohy? dakujem

Luca123

Nena1
dakujem kuknem

Skoricka

Ved prave, ze 80 ako tak najdem ale to mi nedrzi tak pebvne i ked jednu mam. ALe 75E by bola ako uliata na mna...len v obchode najviac C a max D. Bola som skusat este v nike jednu peknu ale vraj vacsiu ako C nevyrabaju s bokov mi to kaosi vyliezalo :)
SOm rada, ze je rpso ok, lebo si ma dost vtedy vystrasila. Ja super...obcas pobolievaju este ale bud pocasim alebo ked sa moc namaham. Ale asi je to po 2 mes. normalne. Inak robim vsetko. Skafander uz malokedy a tak akosi som si zvykla uz a zijem s nimiv pohdoe. AJ velkostou som spokojna dokonca aj vacsie y nevadili ale to uz ma kazdy odhovara ked to vyslovim :) ALe su super a som spokojna zatial :)

skoricka

Luca123

ja som skusala v obchode, na nete stoji 50 eur a v obchode 35 ta fusion a ta energy okolo 45...No ja si tiez neviem kupit podpiru, vsetko mi je male, alebo mi vyskakuju bradavky, mam velkost 80D, vacsinou v NY si kupujem...ked chodim po tych butikoch v auparku tak tam ani take velkosti nemaju :// A prsko uz dobre, nepohlo sa nic odvtedy, uz to tak asi ostane, takze som spokojna :) Ty ako?

Luca123

skoricka

moc dakujem za radu, ty mas tiez trosku vacsiu velkost, ze? Skusim to teda kuknut, a to skusas v obchode ci z netu kupujes?
Este otazocka, kde nakupujes podprdy? lebo s tym mam tiez problem. 75E nenajdem, 75D len tak tak - ale len total nevystuzena a 80 je uz siroka....
Ozaj uz si ok s tym prsom, ty si mala problem s tym padanim,vsak?

skoricka

Luca123

Ahoj jednoznacne Triumph fusion star N, alebo Triumph energy N...Mne lepsie sedela ta fusion aj ked som poskocila, tak nic sa nehybalo, tu som kupila a som spokojna velmi :)

Luca123

ALL

Caute baby, uz budme dva mesiace po opke a akosi sa neviem rozbehnut do posilky konecne. Neviem najst poriadnu pevnu podprdu a peknu. Viete niekto poradit, kde kupim fakt pevnu sportovu podprdu?
Vacsinu nike a adidas, co som skusala su mi male alebo siroke pod prsami :(
Ten skafac necem, lebo v tom sa potim fuj :)
Dakujem :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk