Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Nikola25
Ahoj..ja idem na operaciu 02.10 a konzultaciu mam 27.09 t.j.6dni pred operaciou. nic neobjednavam, o nic sa nestaram. v den konzultacie budu urobene vsetky potrebne vysetrenia, vsetko ostatne zamna vyriesi klinika Novamed a operovat ma bude dr.Cerven. mam to troska ulahcene, pravdepodobne preto, ze kvoli operacii priletim zo zahranicia a takisto do BB musim cestovat z vychodu. U kazdeho to asi riesia inak

bianka77

lenoch7

ja neviem ...podla mojho nazoru je to chyba lekara...ako som pisala, zla velkost implantatu,alebo zle vlozeny,par stran dozadu dievacta riesili,prave to ,ze im boli navrhnute pod zlazu...moc sa im to nepozdavalo,ale prave preto aby sa vyhli "dvojitemu prsu"...to je len moj nazor,nejdem hrat premudrelu.... :)
Takze ja by som reklamovala.Na nete si nic nenasla?
Aj ked ktory lekar si prizna,ze na ho... nieco urobil. Na omlazeni.cz je tiez diskusia,tam jedna riesila podobny problem,vlozila aj foto..teda des...ale nedocitala som dokonca ako dopadla,ale isto reklamovala....skusim to pohladat

Susy1982

Lenoch
pravdepodobne preto tie ? ,lebo si k foto nenapisala svoj nick ,teda meno pod kt. tu na fore vystupujes,teraz ma napadlo ze aj ja som posielala foto a zabudla som na to ,idem to opravit...

Mona6

Nikolla25

Ja som bola na konzultácii 10.mája, termín op mám 27.6.
záloha sa nedáva, sama si objednávaš inplantáty - tie sa hneď aj platia, zvyšok v deň op v hotovosti.
Normálne sa vraj čaká na op niekoľko mesiacov. Za konzultáciu som platila 20€.

Nikolla25

Ahojte,prosim vas nebola niektora z vas v najblizsej dobe na konzulatcke u Dr Cervena?len by ma zaujimalo za kolko asi objednava uz na operaciu a ci sa dava aj nejaka zaloha???dakujeeem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk