Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

tomyum1
neblázni, moc sa pozoruješ! Nevidím dôvod na reopku. Prsia máš pekné. Jemná asymetria, to je všetko. Ale pre pocit vlastnej spokojnosti, skús teda názor iného doktora.

Matulka23

viktoria21

ahojky, ja mám Mentore 295ml, anatómi, a po mesiaci mi začali pekne mäknúť idú mi aj k sebe :) ja som už po 12 dňoch išla do práce a o dvoch týždňoch som už striedala ,,skafander,, so športovou podprdou.... dnes som mesiac a 5 dní po opke a vôbec ani neviem, že som na nejakej bola :)

Bibi
ako sa máš? dnes som poslala fotečky do galerky konečne :) len také na rýchlo fotené, nemám čas sa ani odfotiť to je niečo :)

menndy

all

kocky este otazocka... ktora ste po opke a mali ste rez pod pazuchou.. prosim vas ja mam jednu uplne v poho a druha ruka ma dost taha a mam pod kozou take trde velke hrcky.. alebo nieco take.. pod tou druhou to mam len uplne malicko.. mala to niektora z vas? je to normalne?som 3 tyzdne od opky

tomyum1

All

Caute baby, dlho som tu nebola...
Poslala som teraz nove fotky do galerie...
Pozrite sa, ci by ste boli spokojne s takymto vysledkom... Po 9 mesiacoch je to uz trvaly stav, ziadny opuch ani nic podobne. Ja teda spokojna nie som. Idem na konzultacku kvoli reopke. K inemu lekarovi, lebo moj sa tvari od zaciatku ze je vsetko tip top. Necakala som dokonalost samu, ale toto nie je rozhodne uspokojivy stav, i ked na fotke to vyzera horsie ako na zivo.
Co myslite?

mamita

Baby čo zhanate športové podprdy po opke na beh tsk my sme si s kamoskou objednali his na najvyššiu záťaž na jazdu na koní s tie držia úplne super... Skúste si to nájsť na quelle

Titten

ja som postupne zacala cvicit trosku tak po mesiaci. Brusaky nemam vraj este velmi robit, resp, nie tak ze ruky za hlavou, len tak mierne dvihat sa.
Inak bikeujem na stacionari a nohy posilnujem. Ruky este nie

Behat chcem ist bud cez vikend, alebo buduci tyzden a to uz povolil, lebo budem 6tyzdnov po opke presne