Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Lenoch
pravdepodobne preto tie ? ,lebo si k foto nenapisala svoj nick ,teda meno pod kt. tu na fore vystupujes,teraz ma napadlo ze aj ja som posielala foto a zabudla som na to ,idem to opravit...

Mona6

Nikolla25

Ja som bola na konzultácii 10.mája, termín op mám 27.6.
záloha sa nedáva, sama si objednávaš inplantáty - tie sa hneď aj platia, zvyšok v deň op v hotovosti.
Normálne sa vraj čaká na op niekoľko mesiacov. Za konzultáciu som platila 20€.

Nikolla25

Ahojte,prosim vas nebola niektora z vas v najblizsej dobe na konzulatcke u Dr Cervena?len by ma zaujimalo za kolko asi objednava uz na operaciu a ci sa dava aj nejaka zaloha???dakujeeem

Susy1982

Lenoch
je to jednoduche posli foto prsicok bez tvare na email-galeria@zoznam.sk.Onedlho nato ti nasa spravkyna galerie posle heslo a prihl. udaje a mozes pozerat ....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk