Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

assaabloy
budem na teba mysliet,neboj nic potom sa uz budes le vytesovat s novych cicusiek,ja uz mam po kontrole a vsetko ok ,som zbytocne stresovala,stale som si anchadzala enjaku chybycku hehe

ivetka58

so.nickaa
ano od prveho dna,prvy tyzdne mas mensi kosik a od druheho tyznd anosis svoju velkost a len mesiac,potom si vraj mozes robit co chces,Ja som bola na kontrole a povedal ze uz od utorka mozem zhodit podprdku.zvykla som si na nu ostanem este asi enjaky tyzdne v nej,u nas nie su horucavy tak pohodka :)

kosta123

solnicka1
Viem že aj DR.TRSKA má teraz akciu ,písal mi mail, anatomické 2.750, prípadne ak treba korekciu tak 2.980 je cena spolu.

so.nickaa

Baby

dakujem ukludnili ste ma:))

Ivetka58

To vazne sa nosi v Anglicku len sportova podprda? A my tu v korzetikoch napchane a v tychto teplach..ach:)

assaabloy

All
Ja mam termin v oktobri v BB a konzultaciu iba 6dni pred operaciou.takze neviem ani aku velkost budem mat ani tip implantatov.. to cakanie je ako nekonecny pribeh. kazdy den tu citam rozne skusenosti, aj zle aj dobre...uz nech to mam za sebou :(

ivetka58

so.nickaa
nemusis sa bat ,ja som bola operovana 25 maj v anglii a tu sa nosi eln sportova podprda po operacii a len mesiac,od utorku si mzoem dat normal podprsenku,a to zblnkanie je normalne :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk