Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikolla25

assaabloy
urcite ma to neodradi len som ozaj necakla ze nieco take musim robit ja....ved uvidim co mi povie na konzultacke...

Mona6

Nikols25
Na konzultácii mi vypísali objednávku, dostala som kontakt na firmu, ktorá im dodáva inplantáty, zavolala som si tam, oskenovala objednávku, zaslala mailom.
Po úhrade mi inplantáty rezervovali a na termín opky ich doručia priamo na kliniku:):)
Nebolo to fakt nič zložité a ani časovo náročné:):)

Titten

bianka77,

mne sa velke nezdaju, ja mam pomerne dost uzky hrudnik, takze mne ani jeden doktor viac ako okolo 300 nechceli davat, jeden chcel okruhle max 300ml a s druhym som sa dohodla na anatomoch, k nim som inklinovala od zaciatku viac...tak 330ml,
Viac by uz mi trcalo do strach, jednoducho povedane, asi pod pazuchami by som uz prsia mala a to je uz na prirodzeny vzhlad dost neprirodzene.
Ja som s vyberom spokojna, ani male ani velke, co sa nedaju rozdychat. A velkost mam presne ako pocas konciaceho tehu a pocas kojenia. Ja mam dokonca tamtu podprdu kupovanu na konci druheho tehotenstva. Na dojcenie som mavala 70DD, cize o trolinku vacsiu

bianka77

titten

a nie su moc velke? Ja som kukala foto...ta posledna...su krasne,ale z fotky nedokazem posudit...skresluje to ...na jednej sa mi zdaju velke,na druhej akurat...mna zaujima tvoj subjektivny pocit.Ja budem mat anatomy 305ml a bojim sa ze budu velke....hlavne po tom co som tu citala :(
Mne by stacili take ako som mala pri intenzivnom dojceni :)Na to mi povedal, ze take som asi az nemala...to budu fakt take bomby? ved 305ml nie je vela....

assaabloy

Nikola25
No ja som tiez nepocula az kym nebola moja znama pri nom. ona mi vysvetlila cely postup.aj na konzultaciu sa caka nejaky cas aj na operaciu. taka hrozna vec to nieje ako pise enny99 ved to zaberie par minut. velmi by som sa cudovala ak by ta toto odradilo od zakroku.

enny99

Nikolla25
u cervena si musia skoro vsetky objednavat implantaty sami... Zabije to 10min casu, tak si myslim ze to nie je az take hrozne