Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

andrea1996
ahoj,lekar ti co na to hovori?som si myslela ze uz 4ty tyzden by som mala byt fit ,hmm asi moc chem :)Ja sa stale sledujem ,nespala som tuto noc dobre ,mam stale divmny pocit v lavom prsku a aj okolo jazvy nejake tvrde ,bojims a ci to nie je kapsularna kontraktura :(
Dnes idem na kontrolu poobede tak drzte palce pls.
DALA SOM FOTO

andrea1996

Tak ja budem už 7 týždňov po operácii a ľavú ruku riadne nezdvihnem.Ľavý prsník ma stále bolí, páli a zdá si mi aj trochu väčší.

nanka

no tak stále sa mi zdajú väčšie, ale začínajú mäknúť a klesať, 3.8. budú 3 mesiace tak uvidím ako sa zmenia. Doktora sa spýtam aj na tie možnosti, aby som vedela pre každý prípad.
Bola by som ochotná to podstúpiť ešte raz.

hankab

Idem na opku v októbri a budem mať anatomické implantáty NAGOR 270 ml (xf2: šírka 11,5 cm, výška 12 cm a proj. 4,5. Nenájde sa tú žiadna, ktorá už má takéto implantáty?

bibi13

Vanes

Hej, aj mne hovoril, ze natierat bud kalciovkou a lebo nejakou mastickou.. a vraj uz netreba prelepovat.. len somsa ho zabudla spytat, ci netreba prelepovat nejakymi silikonovymi naplastami alebo niecim podobnym..

tweety-m

Nanka,Manndy

Ja som po opke takmer 5tyzdnov a lavu ruku stale poriadne nezdvihnem.

Je pravda ze ta lava jazva ma o hodne viac bolela takze do vyberania stichov som ju vobec nezdvihala co bola zjavne chyba.Dr mi aj povedal ze sa musim rozhybat.

Odkedy mi vybrali stichy tak povinne kazdy den "cvicim" cize zdviham ruky ale stale to nie je ono.

Ak sa mozem spytat,kto ma okruhle implantaty,nezda sa vam ze sa vam tlacia hore?asi sa uz fakt moc pozorujem:-)diky

nanka

menndy, toto by inak aj mna zaujimalo ako a kedy sa s tymi rukami dostanem do štádia ako predtym, lebo ma to dost obmedzuje.

nanka

andrea1996,

ahoj ano bola som, ale vobec sa o tom nedalo bavit, takze som to ani nezacinala tuto temu, pojdem na dalsiu kontrolu a bude tam vtedy len ten mlady doktor, tak sa jeho opytam. fakt ma ta velkost štve. a ty ako? stale sa ti zdaju velke, alebo si uz zvykas, menia sa, nezmensili sa? bola by si teda ochotna podstupit to este raz? teda dat si ich vymenit za mensie.

Elissa

Ahojte babule,

nema niektora z vas skusenost s liposukciou u dr. Cervena? Rozmyslam nad klasickou alebo Slim Lipo na inej klinike. Teda invazivna ci neinvazivna metoda? :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk