Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

So.nickaa
Ja som teraz objednavala nejake veci z VS. Prišiel mi mail z Viktorky, kde bol link na uhradenie cla kreditkou priamo na nete v eurach. Balik prišiel potom už priamo na poštu!

assaabloy

All
Ahojte ...je tu niekto kto ma termin u pana dr. Cervena v BB 02.oktobra??? to by bola asi nahoda tu niekoho najst..ale potesilo by :)

so.nickaa

angie77

Ok, dakujem velmi si zlata, vazne si mi poradila:)
Rozhodla som sa ze teda spodok radsej objednam S, nebudem riskovat XSsko a vrchy bandeau teda L a trojuholnikove M.
Ked pridu, urcite sem hodim fotky:)
Inak na colnici si problem nemala? Mne to vychadza na nejakych 250dolarov..ci nebudu robit problemy

angie77

trojuholníkové určite M, tie nevedia aj keby boli že menšie, ale bandeau určite väčšie, ja som si v HM kúpila až 42 bandeau a bez push upefektu, takže ten bandeau treba väčší nielen u VS

angie77

so.nickaa

áno aj tie bandeau sú bez push up, ale sú mi malé cez obvod, tie prsia mi to tak splasne a na výšku sú tiež malé vybiehajú mi z nich bud zdola jazvy alebo z vrchu bradavky :)

so.nickaa

angie77

a to bandeau mas tiez bez push up efektu? ze treba az Lko?:)

Uff no bojim sa ze tie trojuholnikove aby mi Mko nebolo male..snad nebude..
Ten spodok neviem ci sa mam rozhodnut XS alebo S, cely den nad tym dumam:(

angie77

so.nickaa

tie trojuholníkové mám takéto:

*-odkaz odstránený-

ono je na nich dobré to, že ten spodný pás krásne drží pod prsiami a nevybiehajú jazvičky,čo je aspon u mna zatial problém u viacerých plavok, síce pekne sedeli ale ked som dvíhala ruky tak plavky šup hore a jazvyičky von :D

angie77

so.nickaa

nie ja mám tie trojuholníkové čo majú taký všitý pás pod trojuholníčkami a majú tie ramienka na zaväzovanie také široké, tie sú bez vypchávok, teda majú vyberatelné a ja ich mám vybraté...

spodky sedia asi tak, že bud svoje číslo kludne objednaj alebo o číslo menšie, ja nosím S/M ale spodok mám S a sedí ako uliaty

..mne sa obvod po opke tesne ked odpuchli najprv zmenšil skoro na 90 cm, ale potom ako sa uvolnili po asi 3 mesiacoch , zase som nadobudla 92 cm :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk