Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

menndy,

ja som tak isto po opke ako ty, den pred tebou som bola. no ja neviem, ale nech uz co najskor je to s tymi rukami naporiadku. chodim uz aj do roboty, ale zhrbena som ako robokop. takymto sposobom si to uz ozaj vsetci vsimnu, ze sa nieco deje. denno-denne potrebujem aj soferovat a tiez nie je bohvieco s tym radenim. boze tak rada by som poriadne natiahla ruky dohora a tak pekne aj chrbatik pretiahla, ale nedam sa.

menndy

usko
no tak vazim tak 56 kg, 173 cm.. pod prsiami mam 70 a kolko som mala cez prsia si nepamatam.:( fakt to ukaze na kazdej inak.. aj v galerke.. cize lepsie je asi nekukat si..:) mne sa vobec nezdaju extremne velke ani moc hore.. uplne tak akurat.:)a ty mas ake miery?

usko1us

menndy
a aké si mala miery váhu výšku pod prsiami a cez prsia pred opkou. máš okrúhle? a nezdajú sa ti tak nejak moc hore?
znova som si pozerala fotky a fakt je ten, že na každej z nás tie isté ml ukáže úplne inak, tak nechám to tak ako doktor povedal.. len asi to tu tento týždeň nebudem môcť čítať...:-)

menndy

usko
ahojky.. myslim ze sa vobec nemusis bat... ja som mala velmi malicke prsia a ani deticky este nemam.. mylsimi ze su uplne akurat.. a ja by som skor vacsie brala ako mensie..:) zalezi natom aky mas zaklad a co ocakavas....

usko1us

menndy
sa mi zdá že máš 400ml ako mám mať ja. nezdajú sa ti obrovské? aké si mala prosím ťa rozmery pred? ja idem v sobotu o týždeň, bola som pre 400vky okrúhle na 100% rozhodnutá, ale ked sa tu baby nemôžu s nimi stotožniť a zdajú sa im veľké aj menšie veľkosti tak už aj ja mám zase strach, aby som nemala balóny pod bradou :-) aj ked už ich mám zaplatené.. možno by sa to ešte dalo zmeniť... Dakujem

ivetka58

andrea1996
myslela somz e sa chodi po 4 tyzdnoch.ja som bola operovana v gb a tu kontrola po tyzndi ,4 a asi 3 mesiacoch :)

andrea1996

ivetka58

ja som po operácii mala celú ruku stŕpnutu, nemohla som poriadne hýbať s prstami. Teraz sa to už trochu zlepšuje síce ruku mám stále stŕpnutú. Doktor mi povedal, že to môže trvať aj niekoľko mesiacov. Mala som si kúpiť B vitamíny.

ivetka58

andrea1996
ahoj,lekar ti co na to hovori?som si myslela ze uz 4ty tyzden by som mala byt fit ,hmm asi moc chem :)Ja sa stale sledujem ,nespala som tuto noc dobre ,mam stale divmny pocit v lavom prsku a aj okolo jazvy nejake tvrde ,bojims a ci to nie je kapsularna kontraktura :(
Dnes idem na kontrolu poobede tak drzte palce pls.
DALA SOM FOTO

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk