Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

vavacka1
išla by som to prekonzultovať určite aj k inému doktorovi. Skús, ak môžem poradiť Dr.Tršku. Za konzultáciu sa uňho neplatí a je fakt výborný odborník... Mne navrhoval anatómy bez korekcie, alebo guľaté s korekciou dvorcov. Toto mu bolo hneď jasné už pri prvej mojej konzultácii.

solnicka1

Tak na tvojom mieste ak ti to neuzna ako reklamaciu, co asi neuzna, tak by som isla asi k niekomu inemu...Ale to je iba moj nazor...

vavacka1

Solnicka1 no ešte ked mi zavalila ne poslednej kontrole ked som jej vravela že su vyššie že ale ved mám ex. vysoký profil a to viem aj ja nemám vôbec žiadne výhrady k tomu že mám objem hore to sa mi páči len ma štve že dole chýba mam pocit že ma tým chcela obabrať a vykrútit sa

vavacka1

solnicka1 no teraz aj mne ale práve lekár je ten ktorý má navrhnúť riešenia a korekcia sa ani nespomenula lebo keby áno tak určite si to dám urobiť ked už som sa rozhodla pre prsia tak som chcela mať 100% výsledok

solnicka1

vavacka1
No pod zlazou sa zase stava, ze poklesnu cele prsia aj s implosom, je to sposobene vahou implosov. Ale ak by ti urobila korekciu, mozno by sa ti to nestalo. Ja som nad korekciou krutila nosom, preto povedal ze to nie je nutne, lebo mne sa dost zle hoja jazvy a neviem si predstavit okolo bradavky bordovo-fialove koleso bohvie ako dlho...

vavacka1

solnicka1 právže nie ani pod žlazu ani korekciu a pekne ma to štve lebo som jej písala že som neni spokojná a tak a mi napísala že sú 2 možnosti buď korekcia alebo posunúť impl. nižšie za 500e ale prečo mam platiť za niečo čo ona mala predpokladať a zo svojej praxe vedieť a urobiť to hneď

solnicka1

Vavacka1,
mne povedali, ze som na hrane co sa tyka korekcie, ze to nie je nutne, ale navrhuju mi implose pod zlazu. Myslim ze prave preto ze pri ovisnutych prsiach a vlozeni pod sval hrozi dvojite prso...nenavrhovala ti doktorka tiez najprv pod zlazu? Lebo ja som sa najprv tiez netvarila nadsene pri slove zlaza, ale pochopila som, ze asi vedia, co hovoria, tak uvidim...