Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

Zoe
poslala som par foto dneska zajacikovi cize mozno uz zajtra ich nahra do albumu a dala som aj zboku foto tak mozes pokukat :) NO ved aj mne okruhle navrhoval 330ml myslim ked som to pocula som skoro odpadla ..:D takze ja som si zato dala anatomy lebo som chcela viac ...:D a takto mam 390ml ale nezdaju sa mi vobec velke .... urcite pojdem do vacsich ale to je hudba dalekej buducnosti , snad :D

assaabloy

M.i.r.u.s6
ahoj mne sa to stalo tiez, zakazdym som si myslela ze som spalena slnkom ale chytilo mi to iba dekolt a lice a celo.Dekolt je velmi jemna pokozka. asi tri roky som zila s tym, ze som sa zakazdym spalila ked som bola na slnku, ze som nejako nedavala pozor, alebo toho slnka v ten den bolo privela...nakoniec bola som s tym u lekara, vraj je to alergia na slnko. ta sa ZISKAVA. da sa to liecit ale dost zlozito, ved skus nieco vygooglit. mne solarko nevadi, ale slnko iba v tychto partiach ano :( skoda, slnko opaluje krajsie si myslim.tak tolko mojej skusenosti s tym.

MirusQa555

so.nickaa

Blahozelam k novim cicuskam:))

Mas byt na co hrda a doktorovi len podakovat,odviedol fakt dobru pracu:))

Len dufam ze aj ja budem spokojna a ze vysledok bude aspon trosku tomu tvojmu podobny:))

MirusQa555

ivetka58

Ja si to tiez myslim.

Nikto si myslim sa nema pravo starat do nasich zivotov,hlavne ked nas nezivia a nestaraju sa o nas.

MirusQa555

smejo251 angie77

Dakujem baby za odpovede.
Juuuj ale som si vydychla,lebo ja som citala zasa ze dve dni pred opkou a dve dni po opke by sa nemalo fajcit,ale to by som ja nevydrzala:))

smejo251

Mirusqua555
Ja som fajcila aj den pred opkou 2cigy wle v den opky uz nie.po opke hned doma na druhy den ale jedna moja znama lekarka mi vravela ze mesiac po opke som nemala fajcit ze ona by mi doporucovala...ale preco neviem...plasticka mi povedala ze mozem po opke hned

angie77

M.i.r.u.s6

ty si už dlhšie po, takže ohladom implantátov by to nemal byt problém, ale zachraňuj kožičku, šup na ňu biely jogurt, alebo kyslú smotanu a ak nemáš ani to, tak aspoň mliečko....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk