Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Titten
tak to mas super,mna podporuju moji dvaja chlapi ,esteze ich mam,nasim poviem ked pridme na sk o dva mesiace ,myslim ze budud ok aj ked ich to asi prekvapi nakolko nikdy som pred nimi nehovorila ze by som si dala urobit nove prsicka len to ze kde som bpla ked mi pan boh nenadelil,a svokru ani svagrinu radsej neriesim ,tie nech sa stazuju a jedna druhej zaluju,mam ich plne zuby...a ked budu zvedave tak im poviem z esom dlaa za ne 10 tisic euracou nech ich rozdrapi

zoe23

angie77

jej, dobre ze si tu, chcela som sa ta spytat ci by si nedala foto zboku ale mozes aj spredu:)v nejakej nevystuzenej podprde ale hlavne som chcela aby to bolo tak z dialky aby bolo vidno postavu, teda aby som si vedela urobit predstavu prs k postave, no neviem či som to zrozumitelne napisala ale prosiiiiiiiim. Chcem totiz velmi podobne implose :)

M.i.r.u.s6

ahojte baby dlho som tu nebola mate sa??novych cickanam gratulujem
chcem sa spytat ak je tu nejaka so starsich ma niektora z vas skusenost riadne ma spalilo slnko a tam kde plavky viac odkrivali su prsia riadne cervene mala nietkora z vas nieco take a snad to nie je problem jaj teraz ked som sa sprchovala riadne to vidno:/

M.i.r.u.s6

ahojte baby dlho som tu nebola mate sa??novych cickanam gratulujem
chcem sa spytat ak je tu nejaka so starsich ma niektora z vas skusenost riadne ma spalilo slnko a tam kde plavky viac odkrivali su prsia riadne cervene mala nietkora z vas nieco take a snad to nie je problem jaj teraz ked som sa sprchovala riadne to vidno:/

angie77

MirusQa555

odporúča sa aspon týžden pred opkou nefajčit a aspon ten týžden po opke..ale máloktorá to dodrží,viem že tu baby fajčili ešte v den opky, ale samozrejme obmedzili aspon na minimum

ja som prestala fajčit týžden pred opkou a to som bola silná fajčiarka a hlavne som fajčila nejakých cca 17 rokov a musím povedat že som dnes presne 7 mesiacov po opke a ešte som si nezapálila :)

takže pre mna toto bola super možnost prestať fajčiť a na oplátku spravit niečo pre svoje telíčko, ked som ho už vystavila takému riziku pri operácii :)

ono sa vraví že fajčiarkam sa aj horšie hoja jazvy

zoe23

so.nickaa

ano dikes :)myslim ze aj mladek bude rad ze som to zmenila na anatomy :D
Boze tie dni idu tak pomalyyyy...

so.nickaa

Zoe23

Dakujem Zoe:) takyto kompliment vzdy potesi:) ano to je jeho mail..vidim ze aj ty ides na anatomy, tak drzim prsty;)

zoe23

Jany7543

dakujem :)
no viesco, ako mne sa pacia okruhle velme ale potom jak tu pisali baby ze sa im zdaju velke, tak som nejak zneistela, a potom mi aj iny doktor hovoril ze pri anatomoch bude menej vidiet asymetriu a potom som sa zas do zrkadla na seba pozrela a ja mam take kostnate tie klucne kosti a celkovo hornu polku tela chudu aj ruky, tak si myslim ze na mne lepsie ukazu anatomy ako okruhle. Sranda ako som o anatomoch nechela ani počut doteraz a teraz to idem zmenit. Ale aj mladek sa netvaril nejak nadsene ked som chcela okruhle 360ml. On by najradsej 300 mi dal :D Takze asi tak. No som zvedava co mi na to povie on. Inak aj ty mas krasne prská, velmi, este by si mohla aj foto zboku dat aby bolo vidiet profil :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk