Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tweety-m

Nanka,Manndy

Ja som po opke takmer 5tyzdnov a lavu ruku stale poriadne nezdvihnem.

Je pravda ze ta lava jazva ma o hodne viac bolela takze do vyberania stichov som ju vobec nezdvihala co bola zjavne chyba.Dr mi aj povedal ze sa musim rozhybat.

Odkedy mi vybrali stichy tak povinne kazdy den "cvicim" cize zdviham ruky ale stale to nie je ono.

Ak sa mozem spytat,kto ma okruhle implantaty,nezda sa vam ze sa vam tlacia hore?asi sa uz fakt moc pozorujem:-)diky

nanka

menndy, toto by inak aj mna zaujimalo ako a kedy sa s tymi rukami dostanem do štádia ako predtym, lebo ma to dost obmedzuje.

nanka

andrea1996,

ahoj ano bola som, ale vobec sa o tom nedalo bavit, takze som to ani nezacinala tuto temu, pojdem na dalsiu kontrolu a bude tam vtedy len ten mlady doktor, tak sa jeho opytam. fakt ma ta velkost štve. a ty ako? stale sa ti zdaju velke, alebo si uz zvykas, menia sa, nezmensili sa? bola by si teda ochotna podstupit to este raz? teda dat si ich vymenit za mensie.

Elissa

Ahojte babule,

nema niektora z vas skusenost s liposukciou u dr. Cervena? Rozmyslam nad klasickou alebo Slim Lipo na inej klinike. Teda invazivna ci neinvazivna metoda? :)

ivetka58

Inkaa
ahoj,od zaciatku som mala obe bradavky velmi citlive stale mi inak bolo chaldno.no po par dnoch pravy prsnik pohoda len take popichavanie obcas a lavy na dotyk stale citlivy a halvne okolo bradavky ale nei celej,raz dole potom zhora a dva dni mam pocit ze uz len bradavka je nejaka bolava ,no neviem ako boli zapal.Muz mi hvori z eto blbpst ze to ina bolest ,mozno sa len plasim a stresujem :)

vanes

viktoria21 no moja ako sa ti darí, ako sa cítiš, ja som už super, pekne sa mi to všetko hojí, prsia ma už vôbec nebolia ani ma v nich nepichá, a už si ich ani necítim, každým dnom je to lepšie,len to teplo to je katastrofaaaaa

Inkaa

Ivetka58

Ahoj,ja som 10 dni po a bradaviek sa nemozem ani len dotknut.Neviem preco to je .Ty si to mala od zaciatku?

vanes

bibi13 no ja som bola tiež dnes na kontrole,ja ten rez čo mam okolo dvorca už nemusím zasypávat, ale mám ho natierat kalciovou mastičkou,len zabudla som sa ho spýtat,či to mám potom ešte prelepovat, ty nevieš?ty si to máš tiež natierat kalciovkou? ja mám tiež kontrolu o dva týždne a podprdu mám tiež nosit.

ivetka58

ahoj babenky
som 4 tyzdne po operacii a lavy prsnik ,vlastne bradavla ma pobolieva na dotyk,je to normalne?Pravy ani nevie ze bol operovany a ten lavy sa mi zda aj pripuchnuty a aj nejaky dost citlivy :(