Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

MATULKA23
ahoj, ak si tu, chcem sa ta opytat ktory typ mentorov presne mas-je to ten CPG™ 332-Tall Height, Moderate Plus Projection? budem mat tiez anatomicke a paci sa mi tvoja velkost, len neviem ktoru projekciu mas...mas pekne prsicka,take chcem..dakujem

Titten

caute, bola som na kontrole, tak v poriadku. Vraj o 2 tyzdne mozem zacat aj s behom a mam si skusat o 2 tyzdne lahat na prsia, zatial este nie. Skafac ale mam este vydrzat 2 tyzdne nosit, asi ma slahne, lebo teraz je to peklo v tom teple zamaskovat.
inak je to pekne zahojene, jazvy neopalovat ani sa moc celkovo neskvarit ze cele dni lebo sa implose prehreju a mozu opuchnut prsia opat.

ivetka58

Titten
take bolesti mam aj ja ,pali ma popod prsia ale to je asi s podprsenky a ked sa kremujem po osprseni tak velmi opatrne musim ako nahle trosku potiahnem boli a aj na dotyk ,neprijemne .myslela som si ze to je normalne,inak prska este citlive na dotyk aj miestami pobolievaju,bradavky su velmi citlive ale uz po troske meknu.vo stvrtok kontrola:)

ivetka58

Mirusqqqa555
ahoj,mam dve dospele decka a o zakroku som nepovedala nikomu v okoli.Manzelova rodina je hrozna tak ako pises ty,zavist a neprajnost,s nimi riesit nic nemusim a ked sa stretneme nic im vysvetlovat nebudem.poznam ich nazor.S manzelom sme o silikonoch hovorili uz niekolko vela rokov vdy na dovolenke a po nej ,vtedy ma to najviac zralo ze tam nemam skoro nic.ked som isla na konzultaciu vedel o tom len moj syn a manzel ktory ma podporovali.som po operacii este nie ani mesiac a doteraz som sa pochvalila s tym trom kamaratkam ktore mi to schvalili a mojej dcerke ktora tiez uvazuje nad zakrokom :)mojej mamke som o tom este nic nepovedala,nakolko zijeme v zahranici tak sme v kontakte malo ,no tesim sa na leto ked budmee spolu a uz sa jej len ukazem.:))

nellyy

nanka

vieš ja som po prsiach túžila, ale nebola som na milion % stotožnená so všetkými možnými následkami...preto som si počkala 11 rokov :D
ani teraz nie som 100% spokojná, jeden prsník mi po opke padol, ale stále som viac sexi :D /pre seba/ ako predtým

netreba depkovať, ale snažiť sa seba prijať krásnu v nových prskách a vytešovať sa :)

so.nickaa

Ivetka58

Na mail galeria@zoznam.sk posli svoju fotku pred a potom aj po operacii, s popisom implantatov, doktora. Udaj tam aj svoj Nick aby ti zajacik vedel spravit album:) zaslanim fotiek dostanes zaroven pristupovy kod aj s heslom:)

Mamita

Kukla som. Velmi pekne sa ti zahojili tie jazvicky:) tie kolieska od drenov ani vidno nieje:)

ivetka58

quixx
ja som tiez po dvoch detoch no predtym som o implantatoch snivala,konecne sa moj sen splnil a vytesujem sa z krasnych cicusiek ,drzim palce :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk