Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

malapehana

Mám mierne obavy, pretože som ešte v celkovej nikdy nebola. Neviem mám pred tým taký rešpekt. S bolesťami tesne po zákroku je to ako? sú neznesiteľné, či?

yorka

malapehana samozrejme ze prsia sa robia v celkovej anestezii a je to podla mna aj ovela lepsie ako len v lokalnej. Preco takato otazka? co mas z toho obavy?

malapehana

Pekný dník žienky. Mám pár otázok ktoré má trápia a kvôli tomu že neviem na ne odpovede, tak sa neviem donútiť ísť čo i len na konzultáciu ohľadom pŕs :/ tento zákrok sa musí robiť v celkovej anestézii?

cicilka

Romanka25 dnes som si na teba spomenula, ze tozvie ako sa drzis a ako sa ti dari. Verim ze vsetko dopadlo dobre a uz oddychujes :)

Romanka25

ja som rada :) cim skor budem mat krasne prsia tym lepsie.. Neverila som tomu, ze kazdym dnom sa budem viac tesit a stresovat, ale je to tak. Zajtra ma to caka a dnes uz chodim ako lev v klietke, co som plna ocakavani. Stastna125 ved nevadi, ked prvy den sa sem nedostanem ale o par dni urcite ano, tak potom dam vediet ako mi je :)

stastna125

Romanka ja uz som po tri mesiace ak dobre pocitam :) prvy den si myslim ze ani ta nenapadne sem pisat, lebo budes rada ze mozes oddychovat. Pre mna boli tie dni po zakroku taka dovolenka, kedze som mohla len oddychvat a nic nerobit :)

mala_sovicka

Romanka môžeš byť rada, že si dostala takýto termín v Centre plastickej a estetickej chirurgie, že nebudeš musieť dlhšie čakať. Pretože to čakanie je najhoršie. Každým dňom sa nebudeš vedieť dočkať, tým som si istá ;)

Romanka25

Cicilka jasne, ze sa ozvem ked budem po aj ked neviem ci este v ten den ale uvidim podla toho ako sa budem citit ale urcite napisem :) NatalkaBS buduci tyzden idem na to. Na moj vkus je to pomerne skoro, ale som za to vdacna :)

3adka7

ahojte, neviete niekto o lacnom ubytovani v banskej bystrici, niekde blizko kliniky AESTHETICA? dakujem vopred za radu....

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk