Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marly

tina691976

Nemohla by si mi poslat fotky? A preco si to beries k srdcu
Ved ked nechces aby kukali tak nenos vystrihy :-)

tina691976

marly
dávala som si ako ty vysoký profil 400 gulaté pod sval su dosť vystupené do predu neviem sa stále zmieriť s pohladmi ludí velmi si toberem k srdcu ludia su závistlivý až hroza

bittersweet

Veronika81 ja si myslim, ze je viac pravdepodobne, ze sa ti prsia po kojeni zmenia akoze nie, aj podla toho co tu baby pise, ale aj tak to podla mna stoji za to, zalezi ako silne komplexy z nich mas. ja som si sice prsia dala spravit az po detoch, ale keby som sa mala rozhodnut znova, tak nevaham a idem do toho aj predtym, prinajhorsom by som absolvovala reoperaciu.

marly

tina691976

Ahooj dakujem, tak super ked spokojna a Ake si si davala? Ja Idem utorok na kontrolu po tyzdni myslis ze mi uz aj stichy vyberie ? :-)

tina691976

marly
ahoj zdravým ja som bola u Pikulu pred pl rokom som bola tiež po opke hned samostatná ani som velmi bolesti nemala všetko v pohode prebehlo a som nekutočne spokojná tak ti prajem skoré zotavovanie

henka88

Veronika81
Ahoj, ja mám tiež 25 a nemám ešte deti a šla som do toho. Určite by som nečakala, aspoň ja a som strašne rada, že ich už mám. Áno, po pôrode sa môžu zmeniť, ale aj nemusia, takže to budem riešiť potom. :) teraz sa z nich vytešujem. A to by som chcela stihnúť dieťa do 30tky určite, ale teda čakať na ne by som ja osobne nevydržala. :) Som pol roka po.

marly

Veronika 81

Ak mozem poradim len tolko ze mne chirurg na toto Odpovedal ze nic nebrani tomu aby si mala dieta po augmentacii, a nic sa s prsiami nestane ,a ci sa trosku zmenia ? Aj prirodne prsia menia tvar vekom takze samozrejme aj silikonove prsia zmenia tvar,ale vylozene k deformacii by prist nemalo ,vsetko su to "myty" Zeny niekedy druhe Zeny vedia vyplasit radami, takze hlavne konzultuj s chirurgom taketo veci ak ti ja mozem poradit, dokonca aj pooperacny stav si vyvodia tie Zeny psychicky sami lebo sa boja a vonkajsimi vplyvmi počuvaju ako to strasne boli a neviem co vsetko :-) som bola svedkom ze jedna zena hovorila inym zenam ktore cakali v cakarni na konzultaciu ze ked niesu este mamicky a daju si prsia tak potom ked porodia Mozu sa im implantaty spojit ,no aka kravina!!!!!!! Som to hovorila chirurgovi mojmu sa smial,a hovoril ze Urcite nie,ze nemaju sa ako spojit ked su uz zrastene na danych miestach pod svalom ,ochh toto je to ! Niektore Zeny strasne trepu !

VeroNika81

anna.m

Ďakujem za info. Nech ťa skoro prejdú bolesti :) Držím palce. Ja sa nwm rozhodnúť, či mám ísť na operáciu teraz alebo až po tehotenstve. Mám 25 a planujeme tak o 4 roky mať s priateľom, na budúci rok už s mojim manželom dieťa. Či nebude potrebná reopka ak budem kojiť. Či nedôjde nejakým zmenám tvaru prsníkov. Neviem si však predstaviť ďalšie roky bez pŕs a hlavne svadobné šaty bez pŕs... Poraďte mi, ktorá má podobné skúsenosti