Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

assaabloy
drzim ti teda palce ,aspon si nacas oddychnes doma,ja mam rodinu tu mne by sa neoplatilo ist na sk :))

romi

...nuz ,zda sa mi ,ze negat.pocity do tohoto fora asi nepatria...urcite zo srandy som si isla dat silikony a dala sa uspat za 3000 eur, no bola to fakt ohromna sranda...
akosi som tusila ,ze sa tu nestretnem s pochopenim tak som sem najprv nepisala co citim,ale ked sa nasli baby co sa odvazili ,tak aj ja som prispela a myslela si ,ze mozno niekomu, co ma pochybnosti ci ict ,pomozem si to naozaj zvazit.
...na vasom mieste by som sa tesila ,ze to znasate tak super a nekritizovala by som nieco co som nezazila a preto to neviem pochopit.
..a este raz. prsia sa mi vobec nezdaju velke su akurat,svoje som mavala vetsie...
ked som do toho isla ,bola som na 100% rozhodnuta ,ze to chcem,zvazovala som to minimalne rok.
som vyzreta ,uplne normalna zena ,ktora sa nezaobera len svojimi prsiami ( neplacem od rana do vecera).ale nestaci mi sa len obdivovat v zrkadle a neustale sa presviedcat ze je to super,potrebujem k tomu dobry pocit ,ktory boh vie preco neprichadza aj napriek presviecaniu samej seba.pisete ,ze problem mame v hlave ,ved to ja velmi dobre viem a prave preto sa snazim najct odpoved preco mam tento blok a mozno to bude kluc k tomu ako sa rozhodnut.
...ale sak aspon vam zdvihame adrenalin :)

assaabloy

ivetka58
dakujem..no mna to vyjde zhruba narovnako s tym ked pocitam ze z vychodu musim cestovat do BB a takisto min 3tyz ostat na slovensku, takze uz aj tym stracam kopu penazi..cely zakrok by mal byt so vsetkym 2500eur no cestovanie, letenky, tie 3tyzdne stravene na sk. budem rada ak to neprevysi 4tis eur. ale idem teda do toho .. ;)

Nena1

Titten a baby šporťačky!
Práve som sa vrátila z kontroly. Som 6.týždeň po. Takže môžem behať a vo fitku prejsť postupne na plnú fyzickú záťaž. Môžem nosiť celý deň normálne podprdy. Nie push-up! Na noc si môžem kúpiť aj inú elastickú podprdu. Nemusí byť ten skafander :-) môžem sa opalovať, ale jazvy zakryť. Spať jemne na boku, podľa pocitu, aby som netlačila rukou na implantát. Obvod cez prsia 90 cm !!! Môžem robiť modelku ha! ha! Stráášne sa vytešujem :D Ďalšia kontrola o rok!

smejo251

All
Baby co tu riesite ze chcete vybrat implose po par tt....neverim ze je to take zle aby ste ich museli davat vyberat...ja som si poriadne nechala prejst hlavou tento krok...a nehovorim ze by som nejake veci na prskach teraz nemenila dala by som vacsie ale je to stale lepsie ako to bolo...
Ja viem ze psychika je psychika aj ja som mala tazky stav po prebrati-chcela som som aby iplose sli hned von ale preslo to asi to bol len stav....teraz sa tesim ze prsicka su ok a ja si mozem obliect co chcem a pohlad do zrkadla je krasny...je to pre mna super pocit...dajte tomu cas aj ked je to pre vas teraz tazke urcite...bude to fajn

ivetka58

so.nickaa
jasne ze zmeknu,pocitam ze do 3 mesiacov budu ok,do 5 tyzdnov by mali ustupit opuchy tak som zvedava :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk