Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

quixx

ahojte
tak uz mam od vcera rana nove prsia. Isla som na salu prva. Bolesti ani nemam skor pocit velmi velkej svalovice a pod pravym prsnikom to trochu picha. Som prekvapena, ze nemam ziadne tlaky tak ako po prvej opke. Stare implantaty po 10 rokoch neporusene. Jedine co ma trapi je ze neviem spat. Dala som si vecer aj tabletku na spanie a vobec som nespala. Zobudila som sa na bolest chrbta, zadku a krku. Uz som dve noci poriadne nespala. Dufam, ze tato noc bude o cosi lepsia.
Mam 450 ml VP ES a su len o trochu vacsie ako tie 200 ml. S 200 ml implantatmi som nosila C-ckove podprdy. Teraz mam pooperacnu 70 D tak dufam, ze D aj ostane. Idem oddychovat a dakujem za podporu. Potom poslem nejake foto.

assaabloy

Inkaa
mas uplne perfektne prsia,vyzeraju tak prirodzene, velkost akurat k tvojej postave... take nieco si predstavujem aj ja. no dufam, ze aj budem mat :)

Jany7543

anonym_76

Ahoj áno mám presne ten typ, ale mne sa nezdajú veľké vôbec ... sú také akoby od prírody :D prirodzene myslim veľkosťou ... ale tak ja mám 180cm a60kg možno aj zato :D

so.nickaa

Daja1

Tak im povedz ze ides naoperaciu pruhu. Neni to nic zavazne a samozrejme ze po takej operacii nemozes zdvihat nic tazke.

daja1

so.nickaa
Dakujem
Zvazujem, rozmyslam, ..... ako by to bolo ok, aby bol " aj vlk syty aj ovca cela" :)
Hlavne mi islo o to, ako im vysvetlim, ze nemozem zvihat malu.Lebo inak opticky si asi nic nevsimnu, lebo idem 'len' na modelaciu a mierne zvacsenie.