Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

so.nickaa
jasne ze zmeknu,pocitam ze do 3 mesiacov budu ok,do 5 tyzdnov by mali ustupit opuchy tak som zvedava :)

ivetka58

assaabloy

zijem v uk tak som si to dala urobit tu,neviem ci sa oplati ist na sk a zostat tam prvy mesiac a potom lietat koli kontrolam.od konzultacie po ukon prebehli len dva tyzdne tak som rada ze som nemusela cakat a stresovat sa :)

nellyy

Martina210

prsne s tebou súhlasím....dlho som tu nebola a keď som sa sem prišla kuknúť a videla to čo komentuješ...normálne som to nemohla čítať....preboha veď do takého zákroku sa ide vtedy keď som na 100% rozhodnutá a viem čo robím....takto mi to pripadá ako dať si len tak zo srandy imloše a ak mi nesadnú idú von....baby klud a neriešte sa tak.....máte ich tak sa tešte, veď preto ste šli na opku...

assaabloy

ivetka58
Ahoj kde v zahranici si bola operovana??? ak smiem vediet a ako je to financne v porovnani s sk? ja letim domov z irska na sk na operaciu preto sa pytam, co je lepsie a vyhodnejsie..dakujem :)

so.nickaa

Ivetka58

To mas teda pravdu, teraz su dost napnute ako airbagy:) snad zmaknu lebo su dost tvrde

Solnicka1

Dneska sa este sprchvat nebudem, nemam ten papierovy leukoplast na telo tak si ho musim ist kupit. Fotky teda pridam zajtra:)

Jany7543

Ano spavam vodorovne, rano je to take tlakove ale tak od tretieho dna po opke vstavam uz sama, nejako sa vzdy zaprem:)
Hm tu tusim nejake baby pisali ze lepsie je mat kosticovu, ale tak tu kosticu vytvarovat aby netlacila na silikon tak teraz neviem..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk