Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

Jany7543
ahoj, dakujeme za dolezite infosky. mozem sa opytat ktory typ z mentorov presne mas?mas 390ml CPG™ 323?mam mat tiez anatomy a neviem si to predstavit na sebe...dakujem

Jany7543

all
cavte baby pisala som Mládekovi tak Vám to sem skopírujem možno si aj vy tým zodpoviete pár otázok:
-či sa pomaly môžem začať opalovať v soláriu s tým že si jazvy poriadne prelepím
-či po tých 4 týždňoch môžem začať pomaly cvičiť spodnú časť tela
-a čo sa týka podprsenky po tých 4 týždňoch si už môžem dať normálnu podpsenku ? Ak áno tak aká je najvhodnejšia ? Látkovú alebo s kosticami?

odpoveď:
Dobrý,tu sú odpovede
-opalovanie ano jazvu v žiadnom pripade nie asi 6 mesiacov cca
-cvičenie po 4 tyž len spodnú časť tela
-podprsenku po 4 tyž aj s kosticami radšej vačšiu
S pozdravom
MUDr. Daniel Mládek, PhD

Martina210

Nanka

Jaaajjjj, tak to má mrzí, nevedela som si to vysvetliť .Myslela som že si sa dala na to rychlo bez dlhodobého rozmýšľania.A prečo nie si spokojná? Máš ťažkosti, alebo na pohľad sa tí nepáčia.

Inkaa

Ahojte kocky

Som od operacie tyzden,bola som operovana u doktora Hederu dal mi 250,anatom(zn.Polytech)nizky profil.Dnes som bola na kontrole a ked mi ich ukazal,tak som si povedala,ze su pekne len ten pocit ,ze mam nieco cudzie v tele mi neda.Ja som mala dobry zaklad (take 2 a polky)a teraz ked mam 250 plus svoj zaklad ,tak sa mi zdaju velke.Neviem,mozno zvyk ,ale pocula som ,ze to odpuchne.Mozem sa opytat a budem rada ked niektora z vas napise,ze po akom case to odpuchne?A este otazka,bola niektora z vas operovana u Hederu?Ak ano,nezdal sa vam naladovy alebo len ja mam take pocity?

anonym_76

MATULKA23
ahoj, ak si tu, chcem sa ta opytat ktory typ mentorov presne mas-je to ten CPG™ 332-Tall Height, Moderate Plus Projection? budem mat tiez anatomicke a paci sa mi tvoja velkost, len neviem ktoru projekciu mas...mas pekne prsicka,take chcem..dakujem

Titten

caute, bola som na kontrole, tak v poriadku. Vraj o 2 tyzdne mozem zacat aj s behom a mam si skusat o 2 tyzdne lahat na prsia, zatial este nie. Skafac ale mam este vydrzat 2 tyzdne nosit, asi ma slahne, lebo teraz je to peklo v tom teple zamaskovat.
inak je to pekne zahojene, jazvy neopalovat ani sa moc celkovo neskvarit ze cele dni lebo sa implose prehreju a mozu opuchnut prsia opat.

ivetka58

Titten
take bolesti mam aj ja ,pali ma popod prsia ale to je asi s podprsenky a ked sa kremujem po osprseni tak velmi opatrne musim ako nahle trosku potiahnem boli a aj na dotyk ,neprijemne .myslela som si ze to je normalne,inak prska este citlive na dotyk aj miestami pobolievaju,bradavky su velmi citlive ale uz po troske meknu.vo stvrtok kontrola:)

ivetka58

Mirusqqqa555
ahoj,mam dve dospele decka a o zakroku som nepovedala nikomu v okoli.Manzelova rodina je hrozna tak ako pises ty,zavist a neprajnost,s nimi riesit nic nemusim a ked sa stretneme nic im vysvetlovat nebudem.poznam ich nazor.S manzelom sme o silikonoch hovorili uz niekolko vela rokov vdy na dovolenke a po nej ,vtedy ma to najviac zralo ze tam nemam skoro nic.ked som isla na konzultaciu vedel o tom len moj syn a manzel ktory ma podporovali.som po operacii este nie ani mesiac a doteraz som sa pochvalila s tym trom kamaratkam ktore mi to schvalili a mojej dcerke ktora tiez uvazuje nad zakrokom :)mojej mamke som o tom este nic nepovedala,nakolko zijeme v zahranici tak sme v kontakte malo ,no tesim sa na leto ked budmee spolu a uz sa jej len ukazem.:))

nellyy

nanka

vieš ja som po prsiach túžila, ale nebola som na milion % stotožnená so všetkými možnými následkami...preto som si počkala 11 rokov :D
ani teraz nie som 100% spokojná, jeden prsník mi po opke padol, ale stále som viac sexi :D /pre seba/ ako predtým

netreba depkovať, ale snažiť sa seba prijať krásnu v nových prskách a vytešovať sa :)