Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Elissa

Ja mam vysku 165 a 52kg a v jednom prsniku mam 440 a v druhom 390 a mne sa zdaju akurat. Nechcela by som ani mensie ani vacsie. To je vec vkusu ake prsia sa tebe pacia..

bianka77

kosta123

ja si myslim ze keby ti to dal pod sval...ten pevne drzi ten implantat...hore by bola gula...a dole by bol ten tvoj padnuty prsnik...ten double bouble efekt co pisu...asi ,ale nejdem hrat mudru,preco inak?

bianka77

elissa

ahoj moja,vitaj v klube...ja som mala chvilu strach, ze budu male tie moje....teraz nieeee,naopak bojim sa, ze budu velke potom vsetkom co citam,som vdacna za tych 305ml. A na dalsej konzultacii asi este poriesim velkost....:(

kosta123

solnicka1
A prečo ti vlastne nemôže dať pod sval??? kukla som tvoju fotku a tvoje prsia vobec niesu,nejaké ovisnuté,,,ako moje,kuk foto,,,ja som to vždy pochopila tak že to nejde pod sval dať,koli tomu že mám veľa ovisnutej kože a veľké prsia,,,ako to teda je baby?? už som s toho čistý psychopat,fakt.

angie77

solnicka1

ahoj, neviem či tu má nejaká babula uloženie implantátu pod fasciu,ale ak ti pomôže vysvetlenie - facia je vlastne taký tenký väzivový obal okolo každého svalu, vlastne pomáha svalom v pohybe takže ak budeš mať uložený iplantát pod fasciu,tak bude uložený práve pod toto väzivo...áno asi je to náročnejšie uloženie než pod sval, lebo ono je to väzivo tesne upnuté ňa prsný sval a tak ho treba najprv opatrne oddelit a veru neviem aké su tam riziká poškodenia tohto väziva, aj ked väzivo samotné ma velmi dobrú regeneračnú schopnosť...podľa mna to je celkom dobrá voľba ak nemôžeš mať uložený implantát priamo pod sval, tak fascia ho pekne bude držať na mieste

kosta123

Elissa
ja mám síce len 164cm/64kg a boli mi navrhnuté 450ml anatomické,,,,,a isto by som ich zobrala a možno aj o kusok viac.Pod prsiami mam 84cm takže niesom žiadna útla baba,tak si myslím že by to nebolo až nejaké neprimerané.

Ninaa

Ahojte baby, uz su to 3 roky ked som bola vo velkom soku po operacii. Velmi som si vycitala ten krok, pri vyberani stehov som tlacila na doktora, ze chcem termin na vymenu imlantatov za mensie. Doktor ma ukludnoval, ze sa tomu nebrani ale treba pockat pol roka. Vravel, ze iba jediny krat vyberal pacientke implantaty, ktora sa s nimi nevedela vzit. Mne nevadili implantaty samotne, len sa mi zdali obrovske, vulgarne a nevedela som si predstavit s nimi chodit po svete. Po 6tich tyzdnoch som sa ukludnila. Stale sa mi zdaju obrovske, ale iba mne, pretoze okrem manzela o nich nikto doteraz ani len netusi. Nevystavujem ich na obdiv. Som rada, ze ich mam, lebo po kojeni som ich mala ovisnute. Nakupila som si nadherne cipkovane podpiry a tesim sa z nich iba ja sama a manzel. Baby, pockajte a uvidite, ze sa vas postoj zmeni. Ked si pozriem fotky mojich starych, isla by som do toho znova. Mala som B a teraz mam plne C. Drzim palce, nech sa s novymi prskami stotoznite:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk