Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

solnicka1

ahoj, neviem či tu má nejaká babula uloženie implantátu pod fasciu,ale ak ti pomôže vysvetlenie - facia je vlastne taký tenký väzivový obal okolo každého svalu, vlastne pomáha svalom v pohybe takže ak budeš mať uložený iplantát pod fasciu,tak bude uložený práve pod toto väzivo...áno asi je to náročnejšie uloženie než pod sval, lebo ono je to väzivo tesne upnuté ňa prsný sval a tak ho treba najprv opatrne oddelit a veru neviem aké su tam riziká poškodenia tohto väziva, aj ked väzivo samotné ma velmi dobrú regeneračnú schopnosť...podľa mna to je celkom dobrá voľba ak nemôžeš mať uložený implantát priamo pod sval, tak fascia ho pekne bude držať na mieste

kosta123

Elissa
ja mám síce len 164cm/64kg a boli mi navrhnuté 450ml anatomické,,,,,a isto by som ich zobrala a možno aj o kusok viac.Pod prsiami mam 84cm takže niesom žiadna útla baba,tak si myslím že by to nebolo až nejaké neprimerané.

Ninaa

Ahojte baby, uz su to 3 roky ked som bola vo velkom soku po operacii. Velmi som si vycitala ten krok, pri vyberani stehov som tlacila na doktora, ze chcem termin na vymenu imlantatov za mensie. Doktor ma ukludnoval, ze sa tomu nebrani ale treba pockat pol roka. Vravel, ze iba jediny krat vyberal pacientke implantaty, ktora sa s nimi nevedela vzit. Mne nevadili implantaty samotne, len sa mi zdali obrovske, vulgarne a nevedela som si predstavit s nimi chodit po svete. Po 6tich tyzdnoch som sa ukludnila. Stale sa mi zdaju obrovske, ale iba mne, pretoze okrem manzela o nich nikto doteraz ani len netusi. Nevystavujem ich na obdiv. Som rada, ze ich mam, lebo po kojeni som ich mala ovisnute. Nakupila som si nadherne cipkovane podpiry a tesim sa z nich iba ja sama a manzel. Baby, pockajte a uvidite, ze sa vas postoj zmeni. Ked si pozriem fotky mojich starych, isla by som do toho znova. Mala som B a teraz mam plne C. Drzim palce, nech sa s novymi prskami stotoznite:-)

Elissa

All

Ahojte dievcata, mrzi ma, ze sa tu posledne dni ozvali kocky, co su nespokojne s prsiami po opke. Ja som na 500 % rozhodnuta, ze opku chcem, no po poslednych prispevkoch ma zneistila velkost implantatov, ktore mam mat. Mam mat sice anatomy, co mi vyhovuje, lebo som sa bala horneho objemu. Som plnostihla, pri vyske 173 cm vazim 65 kg a mam mat 410 ml a vysoky profil. Prizvukovala som, ze nechcem, aby prsia vyzneli umelo. Je tu prosim holka s podobnou postavou a implantatmi, ake mam mat? Dakujem pekne

kosta123

solnicka1
len chod chod ,dr.Mládek je odborník,to by som sa nebála,,,,,len on chcel okolo 3.100 za opku plus nejakých 500 za korekciu čo je pre mňa riadne veľa.

solnicka1

Kosta123,
Ja som sa rozhodla ze do toho idem a to u Mladeka. Povedal ze pod zlazu ale ze mi to da pod fasciu, nevedela som o com rozprava lebo som to pocula prvy krat. Docitala som sa ze je to obal svalu a ze je to v podstate treti sposob vkladania implosu. Tj. pod sval, pod fasciu alebo pod zlazu. Vraj to implos pod zlazou ked ho da pod tu fasciu ma udrzat na mieste ak sa to dobre prisije, take nieco hovoril. A citala som prispevok od prazskeho doktora a pisal ze s tou fasciou je to dost piplacka ale skuseny chirurg by nemal mat problem. Lebo fasciu treba od svalu najprv opatrne oddelit a potom pod nu dat implos. Ak niekto mate s tymto sposobom skusenosti, napiste pls.

zoe23

leus

tak aspon nejaka dobra sprava, ze ich necitit :)
Tak ja zas komplexy mam-na SR sa ani kupat nechodim, takze ja dufam ze cokolvek nakoniec vymyslim bude lepsie ako teraz.
A presne ako hovoris, kym bola opka v nedohladne, tak ani poriadne pushupky nemali a teraz ked idem na operaciu maju vselijake double pushup a plavky vystuzene jak nikdy :D čo uz no...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk