Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

All
Baby co tu riesite ze chcete vybrat implose po par tt....neverim ze je to take zle aby ste ich museli davat vyberat...ja som si poriadne nechala prejst hlavou tento krok...a nehovorim ze by som nejake veci na prskach teraz nemenila dala by som vacsie ale je to stale lepsie ako to bolo...
Ja viem ze psychika je psychika aj ja som mala tazky stav po prebrati-chcela som som aby iplose sli hned von ale preslo to asi to bol len stav....teraz sa tesim ze prsicka su ok a ja si mozem obliect co chcem a pohlad do zrkadla je krasny...je to pre mna super pocit...dajte tomu cas aj ked je to pre vas teraz tazke urcite...bude to fajn

ivetka58

so.nickaa
jasne ze zmeknu,pocitam ze do 3 mesiacov budu ok,do 5 tyzdnov by mali ustupit opuchy tak som zvedava :)

ivetka58

assaabloy

zijem v uk tak som si to dala urobit tu,neviem ci sa oplati ist na sk a zostat tam prvy mesiac a potom lietat koli kontrolam.od konzultacie po ukon prebehli len dva tyzdne tak som rada ze som nemusela cakat a stresovat sa :)

nellyy

Martina210

prsne s tebou súhlasím....dlho som tu nebola a keď som sa sem prišla kuknúť a videla to čo komentuješ...normálne som to nemohla čítať....preboha veď do takého zákroku sa ide vtedy keď som na 100% rozhodnutá a viem čo robím....takto mi to pripadá ako dať si len tak zo srandy imloše a ak mi nesadnú idú von....baby klud a neriešte sa tak.....máte ich tak sa tešte, veď preto ste šli na opku...

assaabloy

ivetka58
Ahoj kde v zahranici si bola operovana??? ak smiem vediet a ako je to financne v porovnani s sk? ja letim domov z irska na sk na operaciu preto sa pytam, co je lepsie a vyhodnejsie..dakujem :)