Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

leus

zoe
nastastie nemam ziadne problemy, okrem toho , ze ma tlacia ked chcem spat na bruchu inak ich ani nevnimam , ze tam mam daco umele.
A ja som nemala komplexy, len v lete som bola nasrata , ked som si chcela kupit plavky a nemala som co dat do podprdy a teraz som nasrata, ked vidim pekne vypchate plavky a aj cez L- kovu podprdu mi kypia von :D no a supravu kupovat nemozem, lebo nohavicky potrebujem S-ka a podprdu min.L-ko

zoe23

leus

tak dilemu s profilom som zas nevyriesila, nevadi :)
A vdaka za odpoved-hmm, takze bud do mensich alebo ziadne...
Ale problemy nemas ziadne, nic netlaci, nic neboli, hej?

zoe23

nanka

ach nanka, to musi byt pre teba fakt hrozne...vobec tomu nerozumiem preco to tak vnimas ako to vnimas, precitala som par prispevkov dozadu od teba a chcela si mat prsia ako barbora10(aj take by som chcela), tak čo sa stalo, ze sa ti tvoje nepacia?
A ty teraz cakas na kontrolu, ci ako?

leus

zoe
fu no tazka otazka, dala by som iste tretiu, :) keby som bola teraz tak uz urcite len do dakych 250-280 ml , ale ani za svet by som nesla koli tomu teraz na reopku. A mozno by som nesla vobec na augmentaciu uz teraz, radsej by som ostala pri svojich aj ked to nebolo ktovie co co som mala tie lentilky :) ja doteraz neviem spavat na bruchu , spim na poloboku a vkuse riesim dake detajly na prsiach , furt hladam na nich chyby. Projekciu neviem, ja sa s takym nezaoberam, mne povedali ze stredny profil, kolko ml a hotovo :)

nanka

leus,

no moc si ma nepotesila tvojimi slovami. a to teraz nemyslim v zlom. prave toto ma mrzi, ze je to take nezvratne, len ja stale dufam, ze sa niekto ozve, kto ma skusenost aj s vybratim bez nasledneho dalsieho vlozenia a napise, ze to nie je take hrozne. ale to cakam asi márne.

zoe23,

napriek tomu, ze tu nemam foto po opke, myslim, ze mam nieco podobne ako leus. a ani nevies co by som za to dala, mat prsia ako pred opkou.

zoe23

leus

ahoj, fajn ze pises :) pozrela som tvoje foto a ja mam presne taku nejaku predstavu ako su tvoje prsia. Podla mna ich mas super. Ja normalne nechapem ze to ze sa vam zdaju velke pisu baby ktore maju bežnu velkost. Nevies nahodou aku mas projekciu, lebo stale sa rozhodujem nad velkostou a projekcia ma momentalne najviac traaapi.
A mozem este taku sprostu otazku? keby si si mohla vybrat radsej by si chcela mat prsia ako pred opkou alebo teraz po opke?(len tieto 2 moznosti su :)

leus

BABY
no ja sem uz velmi nechodim len sem tam, ale som si citala vase nespokojne reakcie.Ja som skoro dva roky po opke a ja som tu tiez bola jedina na fore co sa doteraz nezžila s novymi kozami.Tiez su mi velke, tiez si pridem umela, ale som si povedela, no co uz, ked som za to vytrieskala tolko penazi tak sa s tym uz naucim zit.Treba si hlavne uvedomit, ci sa sami sebe budete pacit ked sa tie implose vyberu, lebo mat splasnutu kozku este aj dojazvenu, no neviem neviem ci je to lepsia volba...
napise mi niekto prosim na aky mail sa teraz posielaju fotky? Tusim aj zajacik ma uz ine meno tu na fore

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk