Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Ivetka58

To mas teda pravdu, teraz su dost napnute ako airbagy:) snad zmaknu lebo su dost tvrde

Solnicka1

Dneska sa este sprchvat nebudem, nemam ten papierovy leukoplast na telo tak si ho musim ist kupit. Fotky teda pridam zajtra:)

Jany7543

Ano spavam vodorovne, rano je to take tlakove ale tak od tretieho dna po opke vstavam uz sama, nejako sa vzdy zaprem:)
Hm tu tusim nejake baby pisali ze lepsie je mat kosticovu, ale tak tu kosticu vytvarovat aby netlacila na silikon tak teraz neviem..

quixx

All
ja uz idem zajtra na reoperaciu do BB. Chcela by som od bab vediet, ktore ste boli v Novamede ci je na izbe TV.

Jany7543

sonicka
ty spavas vodorovne ? Ja mam este stále 500 vankusov pod sebov :D lebo ráno by ma nikto potom nepodvíhal .... hej hej o týždeň teoreticky už môžem normal podprdu a som šťastná lebo akurát horucavy zacinaju a ked už chodim do prace tak sa pod skafandrom tak potim :-/ Ale ešte zatial sa na normal podpiru necitim , som si už aj skusala take sportove v tescu ale mam velmi citlive bradavky takze mi to bolo neprijemne .... uvidime snad do týždna to bude ok ale neviem si to celkom predstaviť lebo su velmi neppodajne a tvrde ze ako ich napcham do podprdy ...:D asi fakt len nejaku latkovu . No aj mne sa tiez strhla chrasticka z drenov ked som si po tyzdni vymenila leukoplasty ale to nevadi casom sa zahoja :)

solnicka1

Nena1,
no ved tazko sa rozhodnut, dvorce by neuskodilo dvihnut a zmensit ale ked si predstavim tie jazvy...nevadi, termin mam v septembri a este v auguste sa mam prist dohodnut ze co a ako, tak dovtedy sa este nejako rozhodnem a doktor tiez este povie nejaky nazor, lebo na konzultacii to bolo len take predbezne.

ivetka58

so.nickaa
neboj nic nie vela ,budu len trochu prirodzenejsie,prvy mesiac su dost neprirodzene napnute/dost spicate/ ako airbag :D

Nena1

solnicka1
nooo, pozerala som Tvoje foto, a išla by som na Tvojom mieste cez dvorce. Ale, ak máš problém s hojením, tiež by som rozmýšľala. Ťažko radiť. Treba zvážiť pre a proti...

ivetka58

so.nicka
po troch mesiacoch by uz mal byt konecny vysledok....prsia ti urcite trosku klesnu a pekne sa ulozia :)