Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

leus

BABY
no ja sem uz velmi nechodim len sem tam, ale som si citala vase nespokojne reakcie.Ja som skoro dva roky po opke a ja som tu tiez bola jedina na fore co sa doteraz nezžila s novymi kozami.Tiez su mi velke, tiez si pridem umela, ale som si povedela, no co uz, ked som za to vytrieskala tolko penazi tak sa s tym uz naucim zit.Treba si hlavne uvedomit, ci sa sami sebe budete pacit ked sa tie implose vyberu, lebo mat splasnutu kozku este aj dojazvenu, no neviem neviem ci je to lepsia volba...
napise mi niekto prosim na aky mail sa teraz posielaju fotky? Tusim aj zajacik ma uz ine meno tu na fore

zoe23

romi

no ja zas chcem mat objem hore ale skratka nie polgule 5x5cm. Profil a polomer musi byt v inom pomere aby boli placatejsie. Musim to s nim znovu prebrat, aach.
Tak potom daj vediet jak ste sa s dokym dohodli :)

romi

nanka
ozvem sa co dalej urcite ,idem na kontrolu 25.6.tak sa porozpravam s doktorom ,musim si vsetko premysliet a uvazit ,aby som ,nebola znovu nestastna.zy mas vyhodu ,ze nemas ich vykojene a mas ich pevne a si mlada koza sa ti rychlo regeneruje ,ty ked ich das von nebude to nic hrozne.ja potom musim ict na modelaciu tak ,zase narkoza a peniaze...keby mi modelaciu vedel spravit pri vybrati tak nevaham ani chvilu

romi

zoe
neboj sa mladek ti poradi,ale nedavaj si vysoky profil ak nechces mat velke pologule,ja by som radsej zvolila stredny .ja som tiez prizvukovala ,ze prirodzene a ze horny objem nie ,ale po kojeni som mala volnu kozu tak mi dal vysoky.ja neviem ,bola som taka vystresovana z toho...ak chces mat prirodzene a nemas svoje velke tak nechod do velmi velkych aj ked byby radia nieco ine viem...ja mam 345ml a je to velkostne tak akurat,len ten vysoky profil sa mi nepaci.a cosom aj tak budes musiet na reopku ,s tym radsej pocitaj,ked do toho ides.mozno to pride az po dlhom case ,ale moze sa stat ,ze aj o par rokov.ja som mavala prsia Ccka svoje pred detmi a pocas kojenia az E,tak som vedela co je to mat prsia a mozno prave preto je to pre mna neprirodzeny pocit mat ich taketo.

nanka

zoja 83,

dakujem ti za odpoved ohladne vybratia implantatov. a bolelo ta to potom? mozem este jednu otazku, aj ked zrejme nie prijemnu? ked sa ti ukazal prvy problem s implantatnmi, nerozmyslala si, ze ich vyberies a viac si nedas? ci ty si chcela tie prska velmi aj potom napriek tym problemom?

nanka

romi,

len sa prosim neprestan ozyvat ako postupujes. lebo ma to velmi zaujima, pocitujem a prezivam to iste co ty. nemame sa za co hanbit. ja som tiez premyslala, ci to tu vobec mam napisat, ze sa z nich vobec netesim a mam pocity ake mam, pretoze tu nikto taky nebol. a vidis hned ste sa nasli apon dve. ktovie kolko ich uz sem radsej takych nechodi :( mozno keby to napisali, este viac by som nad tym vahala a mozno to nakoniec aj zrusila. skoda, ze sa neda vratit cas. ja som sa stale pytala, ste spokojne, zžili ste sa s nimi, isli by ste do toho znova, vsetky tvrdili ano ano. myslela som si, ze nie je mozne, aby to bolo u mna inak. a predsa.

Nena1

BritneyBitch
moje terajšie 75D vo VS by malo byť 34C. Objednala som si v tejto veľkosti športovú podprdu, tak dúfam,že sadne. Ešte zatiaĽ nedorazila...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk