Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

LiluM3 ano ja som ju dostala hned, bielu som mala 70B. ale teda musel mi vymenit tu ciernu, vo februari to bola uplna novinka este, tato dvojfazova podprda a dr.skonstatoval, ze ju este nema v oku:) trochu som potom stresovala, ci sa nepomylil a nemal mi dat 70C, ale tak snad vie co robi..

LiluM3

bittersweet
Neviem aku budem mať tú čiernu, tú má ešte doktor u seba. Ale túto bielu mám velkosť M. Tak dúfam že mne objednal správnu :D Tebe dal dr. tu čiernu podprdu hned po opke domov? Lebo ja ju zatial nemám..

bittersweet

LiluM3 ozaj a aku velkost tej ciernej podprdy ti Dr.dal? lebo ja som dostala 70B a potom na kontrole po dvoch tyzdnoch, ked som si ju obliekla, tak mi bola vyslovene mala. Dr.mi ju zmenil za 75C, pri tych mojich anatomickych 330ml.

bittersweet

LiluM3 mne dal dr. Paliatka tu ciernu podprdu po dvoch tyzdnoch. a robila som to presne tak, ako serena. zvyknes si na tu podprdu a dokonca ju budes mat rada, uvidis:) to len teraz je take neprijemne.

Serena

LiluM3
Ja po tych dvoch tyzdnoch som sa pravidelne sprchovala opatrne cela, teda na ten cas som mala podprsenku dole, normalne som sa nakremovala a sup naspat do skafandra..ale bol to taky neprijemny pocit bez nej a preto som ju mala na sebe stale tych 6 tyzdnov..a na noc si ju davam aj teraz.

Serena

Tmooshka
Ahoj, mne doktor kazal davat si silikonove naplaste na noc, cez den nic, neviem do akej miery mi to pomoze:)..ale dala som nanho, ved snad vidi vysledky tych naplasti na svojich pacientkach.
A co sa tyka tej galerie, tak treba poslat ziadost s prilozenymi fotkami pred a po operacii a byt troska aktivna na fore. galeria@zoznam.sk

bobcatko173

LiluM3

Ja som nedostala tu ciernu :( ked som mu to spomenula tak povedal,ze na to zabudol pri konzultacke..tusim na par minut dovolil,ale ja som si ju nerozopinala,ja som sa v nej citila celkom ok :P on ti povie podla toho ako sa ti to hoji..mne sa lave zle hojilo tak ja som radsej opatrnejsie k tomu pristupovala :) ja som sa ani nepozorovala lebo tie 1t ta zbytocne rozladia..vyckaj si :)

LiluM3

bobcatko173
Ďakujeem :) áno, ostala som pri 330ml, bola som ešte za Paliatkom že sa neviem rozhodnúť a povedal mi, že som drobná a že tie 360ml by už neboli na mne ok. Tak som si nechala poradiť a som rada :) Ty si tiež od dr. paliatku...dovolil Ti po prvej kontrole rozopnúť podprdu na chvilku obcas? A kedy Ti dal tu čiernu podprdu? Idem na kontrolu po 12tich dňoch a myslím, dúfam, že mi vymení podprsenku keď tam pojdem, táto ma strašne ťahá.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk