Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Vanes

Hej hej, som rada, ze idem zase na kontrolu..aspon mi pozrie na tie stehy.. noo, mne dali pribalili nejake atb na doma na klinike a dostala som recept na jedno balenie atb (nevim ako sa volali) a teraz uz nic.. pre mna asi netreba.. vanes, ty si mala aj upravu?

bibi13

Romi

Praveze je dobre, ze to tu pisete.. aspon dievcata, ktore nie
su uuplne rozhodnute, este popremyslaju nad takymto zavaznym krokom.. ze aj taketo nieco sa moze stat.. aj ked by som vam velmi priala, aby ste si na prsia zvykli a boli s nimi spokojne..

MirusQa555

assaabloy

Dakujem:))

Urcite sa potom pochvalim a dam aj nejake foto:))Ozvem sa uz z nemocnice ak budem schopna:))

Tak mi drzkajte palceky aby som sa dovtedy vyliecila:))

monikasss

babule ako často sa chodí na kontrolu po úplnom zregenerovaní? Lebo ja som bola naposledy v treťom mesiaci po opke a teraz som pol roka od opky a doki sa mi neozval, vždy mi zavolal.

zoe23

so.nickaa

vdaka :) prave rozmyslam ze to necham tak ako to je dohodnute a potom mu este budem prizvukovat aby to nevyzeralo umelo,lebo ak hej, nech da mensie...a este sa spytam na mentory, hej tak to urobim, lebo tie maju rozmery co sa mi viac pozdavaju.pa

so.nickaa

Zoe23

Mna ked kreslil tak som sa mu snazila vysvetlit ze by som bola velmi velmi rada keby sa tam zmestili vacsie( mala som navrhnute mensie) a tadaa zobudila som sa a mala som take ako som chcela:) cize asi maju v zalohe viacej velkosti..no s tou velkostou si to este urcite premysli. Ty sa poznas najlepsie a vies sama ci sa ti pacia vacsie prsia alebo mensie. Mne sestricka povedala ze tie zeny co si davali mensie velkosti boli u nich o rok zas ze chcu vacsie( ale nieje to pravidlo! Fakt je to vec vkusu komu sa co paci) takze konecne rozhodnutie je na tebe a urcite sa s nim o tom porad.

zoe23

romi

nie nie, kludne píš nadalej, ja do toho urcite idem, ved som to cely cas od kedy mi prestali "rast" prsia chcela, len ked ste sa tu zrazu hned az tri našli čo mate podobne pocity, tak som si neni ista vyberom implosov a bojim sa ze budu vyzerat umelo. Hlavne ked mate menej ml ako mam mat ja a to som plocha. Ja mam komplexy z terajsich prs ale ked po operacii budu vyzerat jak dve polgule(tym ale preboha na nikoho nenarazm) tak to ma uz fakt porazi a na nove uz nebudem mat. Aj som uz pozerala zeby som zmenila rozmery ale nic medzi v tych nagoroch nie je. Potom este mentor ale mne odporucil nagor ale uz si nepamatam prečo. Alebo to uplne zmenit na anatomy. No skratka budem vyzerat jak pako čo ani nevie čo chce ked to budem musiet definitivne potvrdit. A viem ze ak to nebude vyzerat podla mojich predstav, tak budem nestastna a sklamana a budem neustale na to mysliet ale vybrat by som si ich asi nedala.Utešujem sa tym ze uz nic nemoze byt horsie jak teraz. Prepac ze tu "fnukam", ked zrovna ty potrebujes podporu, ja len keby som tak vedela podla coho sa mam rozhodnut...

zoe23

so.nickaa

ok vdaka, takze este si k tomu musim prihodit predoperacne...:(
No ja som na milion percent rozhodnuta ist do toho. Uz veeeelmi velmi dlho. Len som zneistela ci som vybrala spravne, kedze baby maju mensie implose a hovoria ze sa im zdaju velke?? tak to ma fakt dostalo. Keby mali vacsie, tak sa tym nezaoberam vobec ale takto...asi sa budem musiet s Mladekom zas poradit alebočo. Aj ked jeden den pred operaciou sa radit nie je bohviečo. Dalsia vec či tam take implose potom aj bude mat hned na druhy den.
Wau, tak to je super ze ta uz ani nebolia, normalne nechapem :)

romi

zoe
...je mi luto ,ze som ta zneistila,ak na to narazate.ty sa nenechaj odrtadit nicim,ak to naozaj chces nedaj sa zastavit a chod do toho.

baby prepacte ,ale chcela som sa iba podelit o svoje pocity hoci negat.ale snazim sa byt v pohode.
tiez by som chcela mat vase pocity zo seba...

so.nickaa

Zoe23

Sa mi to skoro odoslalo. Ja chapem tvoje pocity a kebyze som pred operaciou a toto citam co sa tu popisalo, citila by som sa tiez blbo. Ale ja som bola 100% presvedcena ze ich chcem, ze to chcem podstupit a taktiez som pred operaciou rozmyslala ci sa s nimi budem vediet stotoznit. Na vsetky moje otazky som si odpovedala ANO, chcem to a idem do toho. Teraz som najstastnejsia ze som to podstupila a mozno aj preto to tak cele znasam..bolesti uz skoro vobec nemam( len rano ked vstavym z postele) ale po cely den uz nie len citim taky tlak v hrudniku. Som doma, davam si velky pozor na seba aby sa mi tam nieco nepotrhalo, ale dneska som si napriklad urobila obed aj ranajky aj veceru..vlastne uz aj vcera. Takze ak si rozhodnuta ze ich chces, ze mas "komplexy" z tvojich prs, chod do toho! U mna bolest fakt bola len prve dva dni ale kazdy tu bolest vnima inak. Ja mam fakt vysoky prah bolesti tak mozno preto. Alebo to fakt tak nevnimam lebo mam taku radost:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk