Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Jany7543

MirusQa555

Ahoj ja som mala dreny dokopy 3 dni a na tretí deň mi ich vybrali, kým som bola na klinike tak dovtedy som ich mala .... mala som v tých flaštičkách riadne veľa krvi takže som rada že som ich mala lebo potom ani jedna modrinka :)

so.nickaa

ALL

Kočky čo mate už aspon 4 a viac tyždnov po opke, ako sa vam hoja jazvy? Myslim aj tie "dierky" od drenov..tie sa vam kedy asi zahojili? A aj jazvy po vybrati stichov?
Dakujem velmi pekne za odpovede, dufam ze sa tu niekto taky este najde

16kristina02

kosta123

ahojky, ja budem opku riešit na splatky, beriem si bezučelovu požičku od cetelemu, tam je to najvýhodnejšie. Ja idem do interklinik kde ponukaju možnosť opky na splatky ale cez homecredit a tam sa preplatí cca 1000e, čo pri ceteleme preplatim 300e (beriem si 2000e na 36mesiacov)

Martina210

Cawte baby, dlho som tu nebola, no ked čítam príspevky normálne sa mi mozog zastavuje :-0

Romi, Nanka
Vy ste sa ako dlho rozhodovali že si dáte silikony? Neskusali ste si vypchavat pred opkou podprdy, že ako by to bolo s prsiami? Prečo tak rozmyslate ked podľa toho čo som čítala nemáte komplikácie, telo vám to prijalo, a vy nie ste spokojne.Romi, ty nemas velke implantaty, nechapem ako ti moze vadit velkost.Ved na opku sa ide ked chcem mat PRSIA, ci? A ked ich uz mate nechcete ich? S takým niečím som sa este nestretla.Prepáčte ;)

sarah-X6

Ahojte
Neviete kolko stoji zvacsenie pier aquamidom u pana doktora Cervena? Idem aj na prsia a rozmyslam nad hornou perou, v cenniku ma napisane 160 plus cena materialu. Chcela by som aspon 1ml. Nechcem to mat zas ako kacica... nieco ako eva cifrova, ta to ma este celkom pekne a nie prehnane ako si teraz davaju niektore baby...

amanda715

ahojte kocky, nedavno som si davala tiez silikony a chcela by som sa vas spytat ci nemate nahodou niektora zaujem kupit podrsenku...je skoro ako nova, mala som ju max 5x na sebe ked sa mi ta druha prala...stala 60 euro ale nakolko mne je uz zbytocna, na sport mam tu druhu a pocas dna ju uz davno nepotrebujem, chcela by som ju predat...ak by ste mali niektora zaujem je to MEDIMPLANT 80D, telovej farby...dala by som vam ju za polovicu, cize za 30 eur. ...kedze na toto forum uz chodim velmi malo necham vam tu moj email a budem rada ked sa mi niekora ozvete :-) ...ved na 2-3 mesiace nemusite vyhadzovat tolko peniaze za spodne pradlo, ktore aj tak potom nosit nebudete... amanda715@centrum.sk ...PS: tym ktore su cerstvo po odkazujem skore uzdravenie, ten pocit po vylieceni naozaj stoji za to! :-)

strangeemily

Caute dievcence,strasne dlho som tu uz nebola a kukam ze vas tu je uz zas vela novuckych cakateliek ale aj co mate uz po!tak gratulujem:)
Mna caka opka 2.septembra u Cervena,ide niektora z vas do BB tento termin???

solnicka1

Kosta123,
No aj ja to mam v podprde v pohode a vsetci tiez ze neblazni co chces robit s prsiami, tebe uz asi uplne preskocilo...A pod tu zlazu sa bojim aj ja ale ked to da pod tu fasciu tak myslim ze to bude v poho. Verim tomu. Pozri aj tak ich budes musiet aspon raz za zivot menit, ani pod svalom to nie je na cely zivot. Bez modelacie by som pod sval uz ani nesla, pochopila som ze v mojom pripade to ozaj nie je vhodne. Precitala som o tom min. 5 clankov a prispevkov od roznych dr. A modelaciu zatial nechcem ked nemusi byt. Potom ked budem po rokoch menit implos takmozno pojdem do modelacie a pod sval. Kosta a uver si nemozes zobrat? Myslim na ten zbytok co ti chyba k Mladekovi. Lebo podla mna v nasom pripade sa oplati radsej priplatit a ist k odbornikovi, myslim ked nie sme take tuctove pripady - gulate pod sval a dovi...a aj do implosov investovat, ja osobne som rada ze mi da menthory, ani som nespekulovala nad inymi. A este jedna velka vyhoda v Avelane-donesie si na salu rozne velkosti a skusa ktora ti najlepsie sadne priamo pri opke, ma taky simulacny implos ktory naplna v prsniku tekutinou a vidi kolko ml ti sadne a taky implos ti tam potom da. To myslim nerobia vsade...

usko1us

ninaa
a koľko máš ml a rozmery si mala aké? že sú pre teba veľké a pod tričkom nie sú až také nápadné?