Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bibi13

Kosta123

Mne ked to lekar povedal, tak som sa tiez cudovala a tu mijedna holka (nepamätam si nick) napisala, ze sa nemam bat, ze ked tu pisu pod sval, tak väcsina to ma takto..

kosta123

solnicka1
tak to sme na tom asi podobne ja -20kg odkojených 10 mesiacov a tiež to zanechalo svoje následky,posledný dr,povedal že pod žlazu,,ale to nechcem.

bibi13

Vanes

Hej hej, som rada, ze idem zase na kontrolu..aspon mi pozrie na tie stehy.. noo, mne dali pribalili nejake atb na doma na klinike a dostala som recept na jedno balenie atb (nevim ako sa volali) a teraz uz nic.. pre mna asi netreba.. vanes, ty si mala aj upravu?

bibi13

Romi

Praveze je dobre, ze to tu pisete.. aspon dievcata, ktore nie
su uuplne rozhodnute, este popremyslaju nad takymto zavaznym krokom.. ze aj taketo nieco sa moze stat.. aj ked by som vam velmi priala, aby ste si na prsia zvykli a boli s nimi spokojne..

MirusQa555

assaabloy

Dakujem:))

Urcite sa potom pochvalim a dam aj nejake foto:))Ozvem sa uz z nemocnice ak budem schopna:))

Tak mi drzkajte palceky aby som sa dovtedy vyliecila:))

monikasss

babule ako často sa chodí na kontrolu po úplnom zregenerovaní? Lebo ja som bola naposledy v treťom mesiaci po opke a teraz som pol roka od opky a doki sa mi neozval, vždy mi zavolal.

zoe23

so.nickaa

vdaka :) prave rozmyslam ze to necham tak ako to je dohodnute a potom mu este budem prizvukovat aby to nevyzeralo umelo,lebo ak hej, nech da mensie...a este sa spytam na mentory, hej tak to urobim, lebo tie maju rozmery co sa mi viac pozdavaju.pa

so.nickaa

Zoe23

Mna ked kreslil tak som sa mu snazila vysvetlit ze by som bola velmi velmi rada keby sa tam zmestili vacsie( mala som navrhnute mensie) a tadaa zobudila som sa a mala som take ako som chcela:) cize asi maju v zalohe viacej velkosti..no s tou velkostou si to este urcite premysli. Ty sa poznas najlepsie a vies sama ci sa ti pacia vacsie prsia alebo mensie. Mne sestricka povedala ze tie zeny co si davali mensie velkosti boli u nich o rok zas ze chcu vacsie( ale nieje to pravidlo! Fakt je to vec vkusu komu sa co paci) takze konecne rozhodnutie je na tebe a urcite sa s nim o tom porad.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk