Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Nena1,

prave som sa rovnaku otazku sla spytat.
Chcem sa v utorok na kontrole popytat, kedy mozem zacat s behom a kedy s cvicenim.
Kedze som sa bala ochoriet pred opkou, tak som uz 2tyzdne pred nou behat nebola, plus uz budem pomaly mesiac po opke, cize 6tyzdnova pauza....sa ani nerozbehnem ako som zakrnula.
Ale chcem zacat aspon s cvicenim, na mojom bruchu uz urgentny stav slaniny zacina, a ked trosku sa rozhybem, by som chcela s behom opat zacat. Ty si uz ale dlhsie po opke, kolko?

pipaaa

Nena1

Dakujem :)
a stale si myslim, ze velmi zalezi aj od toho aky ma zena zaklad pred operaciou, je to moj laicky nazor :P

a to ze mam miernu asymetriu ani neriesim, to som mala aj predtym, a dvaja lekari mi povedali, ze nie je nutne to riesit roznymi implosmi :)

pipaaa

Nena1

dakujem za nazory, urcite to prekonzultujem na kontrole...
ja nechcem tvrdit ze som strasne nespokojna, a placem doma...ee..ale ked sa pozriem niekedy do zrkadla, tak sa na to zameriavam a mavam aj take dni, ze sa mi velmi pacia a niekedy sa mi vobec nepacia, ako keby sa stale menili..
myslim si, ze kazda zena, ktora to podstupi a vyhodi tolko penazi za to, tak ocakava dokonaly vysledok...priatel mi povedal ze to moc riesim, a jemu sa zdaju prsia normalne..

Nena1

pipaaa
áno, dvorce sa zväčšia pri každej augumentácii. Je to natiahnutím kože.
Podľa mňa Ti implantáty mal doktor vkladať cez dvorce a posunúť ich do stredu implantátu. Mne to takto robili, nakoľko ma doki hneď upozornil,(keď ma meral a kreslil), že, ak by to vkladal podprsnou ryhou, dvorce by mi smerovali do strán a do zeme... Pri tejto metóde sa to nestane, nakoľko má operatér možnosť prsník presne vymodelovať.

pipaaa

nadranka

dr. lacny zrovna nebol teda

to ze su vyssie nie je az tak strasne, ani v tricku to vobec tak neposobi, skor ma trapia tie dvorce, mam pocit ze sa mi aj zvacsili, ci to je tym ze sa mi koza natiahla, ale take velke som ich nemala, sice aj pred operaciou mi isli do spicata trochu..neviem no..jedna znama co ma mentory mi povedala ze prvy rok ich mala tiez take vytlacene, a teraz ich ma v pohode, klesli.

hankab

assaabloy

Jasné, že ti dám vedieť. Pokiaľ sa bude dať zmeniť narýchlo termín, tak si ho zmením na skorší. A možno budeme približne v rovnakom čase operované, tak si ešte určite toho popíšeme viac.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk