Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

solnicka1
Len ked mňa to pod tú žlazu riadne odrádza,nemám to na pláne po rokoch meniť,kôli tomu že mi to nebude držať :/
Tebe to nebude takto vadiť??

kosta123

solnicka1
Hej hej myslela som korekciu kože,koli tomu že jej mám veľa,myslím že sme rovnaké prípady,aj ked podla foto by som povedala že ja ich mám katastrofálnejšie, pred porodom 3-4 počas kojenia 5,,, teraz ovisnuté slabsie 3-ky.
Niektorí nechápu prečo si ich chcem dať urobiť,ked ono v podprde to nieje až také hrozné ked ju mám vystuženú,len ked sa ohnem hned mi to vyskakuje,nato mám riadne nervy.
V PU dr.Očenáš mi ale nehovoril o korekcii ani o nicom podobnom.Sám mi povedal že ak chcem vačsie imploše 450-a viac že sa mi tam zmestí,kedže mám veľa kože,tak ja už neviem,,,jeden povie že mi vznikne dvojité prso,druhý vobec.

Baby aj vám to merali od krku od nejakej kosti smerom dole ku bradavke,že kolko cm to je ????
Ja to mám 22cm,kamoška 24 a že hranica je do 20CM,Ak to dobre chápem tak su pod tou hranicou a sú teda dosť ovisnuté,je to tak??

solnicka1

Kosta123,
Inak Racz v Interklinik ked videl ako som sa zatvarila na zlazu tak potom ze sak mozme aj pod sval ale bolo to takenepresvedcive ze som vedela ze pod sval to pre mna nebude dobre. A mala som pravdu. Mladek tiez hned ze pod sval nie.

solnicka1

Kosta123,
akoze korekciu - modelaciu alebo korekciu dvorcov? Lebo aj u mna uvazoval ci cez bradavku alebo spodom a ja sompovedala ze pokial to nie je nutne tak bradavku nechcem mat dojazvenu tak povedal ze ja som na hrane a ze mi to da pod tu fasciu a spodom. Ono na fotke sa mozno nezda ale povisnute ich mam, tak ako ppvedal, na hrane. A hlavne ja som mala vzdy plne 4ky a teraz prazdne 2-3. Proste do velkych mierne povisnutych sa implos pod sval nedava. Hrozi guca hore a prazdny pytlik dole alebo dvojite prso. Tak preto nie pod sval. No neostava mi nic ine ako mu verit, ta fascia na mna zabrala, ak by bolo len pod zlazu tak neviem neviem ci by som do toho sla...

kosta123

bianka7
Ako je to možné že to takto riešia.
Interklinik v BA mám daleko,nemám tam ako cestovať.
V Púchove som sa pýtala ale tam sa nedá na splátky.
www.mgmmedical.sk ak by niekto chcel Dr.Očenáš tu robí.

bianka77

kosta123

v interklinik? ja neviem ,iba som o tom pocula....Ale niekto sa tu na to informoval.
Ja sa nechcem nikoho dotknut,ale casto na operaciu chodia mladucke dievcata...odkial by na to vzali? Podla mna to riesia takto nejako....

kosta123

bianka77
Kde sa to dá na splátky?? to by som využila,,,teda ak sa to nepreplatí o moc.
Baby máte to niektorá na splátky??? kde a kolko preplatíte?