Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

bianka77
Zatial asi nikam-tlačí ma čas,možem ísť len v auguste ,,potom až za rok,,,tak je to asi zabité.
Dr.Siska mi to neurobí,a ani by som k nemu nešla,nezapôsobil na mňa.
A zatial ostatný berú o dosť viacej,načo aj tak teraz nemám.

bianka77

kosta123
tak asi to tak bude.....daj si poradit...urcite by ti nechcel zle...je to jeho vizitka...alebo ako si sa teda rozhodla?A kam teda ides?

angie77

romi, nanka

ahojte dievčatá, práve som si prečítala váš problém a je mi naozaj veľmi ľúto, že to takto prežívate a musíte prechádzať takýmito ťažkými pocitmi...ono je jasné na prvý pohľad, že chyba nie je vo fyzične, teda v zlej práci doktorov, v samotných prsíčkach, ale máte to jednoducho v hlave...neviem či sa dá toto dopredu predvídať a tak určite Vám nebudem teraz písať, že ste si to mali dopredu poriadne premyslieť...

romi teba si pamätám ako si sa na prsíčka tešila, naozaj nemyslím že by tam boli nejaké náznaky toho že pochybuješ, dokonca sa mi zdá že si mala mať aj menšie a nakoniec si šla do väčších lebo si sa bála že budú malé? neviem , možno sa mýlim, lebo je Vás tu už veľa, ale to nie je aj tak dôležité, len som sa zamýšľala nad nejakým náznakom, ktorý mohol predvídať, že to takto dopadne.. ale žiaden tam nebol, dokonca si myslím, že pri Tvojom veku už si aj dostatočne psychicky vyzretá, aby si si vedela všetko zrelo uvážiť...preto mi to je veľmi ľúto a nejako neviem pochopiť ako si tá naša hlava môže s nami takto zahrávať

Ja sa prikláňam asi k väčšine báb, že ak je to len trošku psychicky možné, aby ste skúsili počkať aspoň tých 6 mesiacov, predsa to je po pár mesiacoch iný pocit než po pár týždňoch, viem že psychika dokáže byt silná, ale ak ste len o kúsok silnejšie babule než ona a ja verím, že ste, skúste to, pokúste sa o to, skúste s tým bojovať a nevzdajte sa hneď na začiatku...a až potom pokiaľ to bude stále neprekonateľný problém, tak potom ho určite riešte fyzickým zákrokom

len by som bola veľmi rada aby ste sa nedali ovládať svojou psychikou natoľko, že Vás dokáže takto ničiť, ak toto dokážete, dokážete v živote všetko, verte mi...obe ste veľmi krátko po opke, skúste sa zamerať na iné veci, porozmýšľať nad tým, že nech sa akokoľvek rozhodnete máte možnosť voľby a riešenia, veď to je super pocit...hlavne sa netrápte, všetko sa dá, čo sa dalo dať dnu, bude sa dať dať aj von :)
...želám obom veľa síl, aby ste prišli na to, čo ste chceli a po čom ste túžili vy a nikto, ani Vaša psychika vás nemôže ovládať viac než jej dovolíte, lebo ak jej podľahnete teraz, prehráte boj nielen o prsia...

so.nickaa

Elissa

Ja mam vysku 165 a 52kg a v jednom prsniku mam 440 a v druhom 390 a mne sa zdaju akurat. Nechcela by som ani mensie ani vacsie. To je vec vkusu ake prsia sa tebe pacia..

bianka77

kosta123

ja si myslim ze keby ti to dal pod sval...ten pevne drzi ten implantat...hore by bola gula...a dole by bol ten tvoj padnuty prsnik...ten double bouble efekt co pisu...asi ,ale nejdem hrat mudru,preco inak?

bianka77

elissa

ahoj moja,vitaj v klube...ja som mala chvilu strach, ze budu male tie moje....teraz nieeee,naopak bojim sa, ze budu velke potom vsetkom co citam,som vdacna za tych 305ml. A na dalsej konzultacii asi este poriesim velkost....:(

kosta123

solnicka1
A prečo ti vlastne nemôže dať pod sval??? kukla som tvoju fotku a tvoje prsia vobec niesu,nejaké ovisnuté,,,ako moje,kuk foto,,,ja som to vždy pochopila tak že to nejde pod sval dať,koli tomu že mám veľa ovisnutej kože a veľké prsia,,,ako to teda je baby?? už som s toho čistý psychopat,fakt.