Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Titten
V pondelok to bude 6. týždeň, čo som po opke. Ale včera som nevydržala a bola som vo fitku na páse. Len rýchlu chôdzu. Ale asi na 3 minútky som skúsila aj behať ;-) Nič mi nebolo, aj som mala dobrú športovú podprdu. Len nechcem riskovať. Aj mne šport veľmi chýba a tehličky na bruchu sa akosi vyplnili a stratili :-((

vanes

Bibi13no ano vo stvrtok idem zasa na kontrolu,co je podla mna aj dobre aspon sme pod kontrolou.mne dal este jedny antibiotika vyuzivat. Predtym som mala 3 balenia ospexinu a teraz jedno balenie augumentinu,preventivne aby sa tam neurobil zapal.ty si tiez uzivala antibiotika?

Titten

so.nickaa,

vdaka, veru podobny nazor na to dal ako moj doki.

No jasa neprezieram, ale zial sedava robota a prave nezvyk, ze sa nehybem nastartovalo ochabnutie brucha. Po porodoch ho uz nemam take pevne tehlickove, ale ked som sportovala, tak boli aj svaly vidiet. teraz po 6tyzdnoch necvicenia je jasne, ze aj keby nic nejem, tak to vyzera mlandravo. Nuz nevadi, pockam a potom zacnem zlahka

bibi13

Vanes,

Mna boleli prsia dost.. ale dnes som dostala menstruaciu a mozno to malo suvis.. teraz je fajn.. neboj, tie tyzdne utecu.. za chvilku je mesiac od opky.. a tiez mas zase pristpo tyzdni na kontrolu?

so.nickaa

Titten

Ja som sa pytala doktora na ten beh lebo som aktivne behavala a on povedal ze skor ako za dva mesiace po operacii nech nato nepomyslim. Ze po mesiaci na bicykli nohy mozem ale velmi zlahka..ja sa snazim jest len maso zeleninu, trochu ovocia..sladkosti ziadne, ani pecivo prilohy som tiez skoro uplne vylucila. Tiez sa bojim tej slaniny

Titten

Doktor mi vravel, ze beh tak minimalne 6tyzdnov nie, az 2mesiace nech pocitam, ale to cvicenie lightove doma a nejaky bicykel uz podla mna budem moct po mesiaci zacat. Co poviete?

Titten

Nena1,

prave som sa rovnaku otazku sla spytat.
Chcem sa v utorok na kontrole popytat, kedy mozem zacat s behom a kedy s cvicenim.
Kedze som sa bala ochoriet pred opkou, tak som uz 2tyzdne pred nou behat nebola, plus uz budem pomaly mesiac po opke, cize 6tyzdnova pauza....sa ani nerozbehnem ako som zakrnula.
Ale chcem zacat aspon s cvicenim, na mojom bruchu uz urgentny stav slaniny zacina, a ked trosku sa rozhybem, by som chcela s behom opat zacat. Ty si uz ale dlhsie po opke, kolko?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk