Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hankab

Nena1

Úplne s tebou súhlasím, čo si napísala na záver. Ja som sa rozhodla tiež ísť na opku až teraz. Som po dvoch deťoch a ďalšie už neplánujeme.

Nena1

pipaaa
ešte je šanca, že by Ti imploše po čase klesli a vyrovnalo sa to. Ale je evidentné, že ich máš vysoko. Nie je to nič hrozné, ale podľa mňa sa to už nezmení. Sorry, ale to je môj názor.
Ináč, čítam už cca 3 dni toto fórum a som zhrozená z reakcií niektorých dievčat. Môj názor je, že augumentáciu by si nemali dávať robiť mladé, nevyzreté slečny, ovplyvnené dnešnou dobou, časopismi, bulvárom... atď. Potom to tak dopadne. Aj v galérii niektoré majú pred opkou krásne, síce malé prsia a napriek tomu sa dajú rezať. Dievčatá počkajte, kým budete mať aspoň jedno dieťa, zmenia sa Vám životné hodnoty a až potom sa rozhodnite, či to fakt chcete podstúpiť. Veľa šťastia!

nadranka

pipaaa

A prečo si išla k dr. Cabanovi? To má také nízke ceny? Osobne si myslím, že on prsia nevie vôbec robiť. Dáva ich príliš vysoko, nie si tu jediná tuším.

hankab

ALL

Pýtala som sa minule na vysadenie antikoncepcie pred opkou, ale len jedna z Vás zatiaľ zareagovala a aj tá bola operovaná pred menštrucáciou. Mne bolo povedané, že musím byť PO. Neverím, že by tu nebola žiadna, čo musela vysadiť ant. Preto sa skúsim opýtať znovu: "Bojím sa, že mi bude hneď prvá menštruácia meškať a nebude možné operovať v zvolenom termíne. Nemali ste takýto problém?"

solnicka1

Mishka181
Dakujem za podporu, asi do toho pojdem, tebe to tiez dal aj pod tu fasciu alebo cisto len pod zlazu? A pri pohybe resp. pri cviceni nemas problem?

bibi13

Vanes

To iste mam robit aj ja.. a este mi vyteka.. nie vela, ale vyteka.. ked ti to vytlacal, neboleli ta potom prsia?

bibi13

Matulka23

Mas recht.. je to na dlhsie trate.. ty budes uz ok a ja sa budem este trapit..;))) som zvedava, co mi lekar povie na dalsi tyzdenn

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk