Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

solnicka1

ALL
Baby neviete niekto ci vlozenie implosu pod svalovu fasciu pomoze drzat implos dlho bez poklesu? Lebo dr. Mladek mi povedal (ked videl ako som sa zhrozila po slove pod zlazu)ze mi to da pod fasciu a ta vraj to bude drzat (cca 450ml, mozno viac).

so.nickaa

Solnicka1

Ja Mladeka mozem iba odporucat je to velky odbornik a hotovy kuzelnik. Aj ked ja by som sa pod zlazu tiez bala:( preco sa neda dat pod sval?

so.nickaa

Mirusqa555

Neviem co ti presne je- mna zacalo strasne bolet hrdlo a nadchu som mala 5 dni pred opkou a mamina mi robila zazvorovy caj ako je to nechutne ale pomaha to...ja som denne aj tri litre toho caju vypila plus som pila kalcium a na hrdlo som si davala este cisty med, na tu nadchu mi pomohol solny roztok( voda so solou - zapchas jednu nosnu dierku a druhou vtiahnes a naopak) a zabralo to..odporucam..a hlavne lezat a potit sa

MirusQa555

so.nickaa

Boze tak ja dufam ze to do toho tyzdna do opky stihnem dobrat,lebo dalsie cakanie na ciciny by som uz asi nevydrzala:))

Tak mi drzte palce

Ale zasa moj obvodny vie ze idem 26.6.na opku ked som tam rano bola tak sa ma aj pytal ze kedy na nu idem,tak hadam mi dal take lieky ze do opky budem ok a pri opke nejak nezavazia a nenastanu nejake komplikacie

solnicka1

Romi
A máš ich pod svalom alebo pod žlazou? Mne sa veľmi páčia a dosť ma desí to čo tu píšete Romi a Nanka. Ja sa tiež rozhodujem pre dr. Mládka aj keď mi povedal že ja iba pod žlazu, preto sa pýtam, lebo mám z toho strach zo všetkého už.

MirusQa555

romi

Ahoj..

Ja viem ze sa mi to lahko hovori,ked mam este len pred opkou a neviem ake budem mat ja myslienky....
ale myslim si ze koli niecomu si do toho sla,tak skus este trochu zabojovat a vydrzat to...
Vies ako sa hovori na kazdu bolest je najlepsim liekom cas....

Viem ze je to tvoj zivot a tvoja vec,ale skus pocuvnut baby a este nejaku tu chvilku pockat,ked to uz aj potom bude proti tvojej srsti,tak si daj implantati vybrat...

Drz sa a velaaaaa,velaaaaaa sil

so.nickaa

MirusQa555

Ja som mala nadchu ktora mi v den opky rano zazracne zmizla( vyplachovala som ci celu noc nos solnym roztokom)
Ale pytal sa ma ci som brala nejake lieky ja ze nie len kalcium a on dobre lebo tyzden pred operaciou sa nemozu brat antibiotika( to mi vravel anesteziolog)

vanes

bibi13 chcela by som sa ta spýtat, dnes som bola na kontrole a tiež mi vyteká z toho rezu tá dajaká tekutina, ale len trošku, dnes mi to aj povytláčal odtial tak ako aj tebe,no a chcem sa opýtat po tom ti to už prestalo vytekat?mne už dovolil sa aj ospršit a mám si na to prikladat repík a po vysušení zasypat framykoinom, potom znovu zalepit.aj teba tak trochu štipkajú tie rezy?

MirusQa555

Ahojte baby...

Ja sa asi zblaznim dnes som bola u obvodneho,lebo ma pobolievalo hrdlo a kedze mam opku 26.6. tak som radsej sla...

Len som vosla do ambulancie a povedal teraz pred operaciou??

Dotkol sa hrdla a povedal ajajaj...uzliny su take zdurene...a ani nedopovedal:((

Dal mi antibiotika...ale teraz som dostala uz aj teplotu:((

Ja dufam ze to bude do opky ok.A neviete mi nahodou povedat ci to nebude problem a ci ma zoperuju,ked par dni pred opkou doberiem antibiotika??

Inkaa

Ahojte kocky...Ja som 3 den po operacii.Dala som si robit 250,tiez lutujem a hlavne preto ,ze svoje som mala krasne..tiez som sa dala nahovorit pozitivnym reakciam na tomto fore,ale aj kamaratkami ktore ich maju.Dnes som volala s mojou znamou,ktora si davala pred dvoma mesiacmi robit prsia u Cervena, a dnes mi povedala,ze jej implantat praskol a ide v septembri na nove.Ja spokojna z vysledkom budem,ale tiez sa obavam nejakych tazkosti.Myslim,ze je to prirodzene...Je tu niekto kto si dal odstranit inplantaty?Ak ano,podelte sa o skusenoti.Dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk