Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

TEHOTENSTVO A SILIKONY

Ahojte, chcela by som vediet, ake to je ked zena ma zvacsene prsia silikonmi a tehotenstvo.. ci sa PRI a PO tehotenstve nieco radikalne moze zmenit, tvar, koza atd.alebo sa to dostane do normalneho stavu ako predtym.mate niektora informacie alebo taketo skusenosti?

nanka

Titten,

fotku nie, nemozem sa na to pozerat, ale mne nepomoze, ked mi ich niekto pochvali z okolia, necitim sa s nimi dobre jednoducho. a nie zeby ma to bolelo rano, ale je to taky hnusny pocit, kedze celu noc spim na chrbte a je to akokeby som mala zavazie na sebe polozene, kedze vlastne aj mam...

Matulka23

Bibi13
ja ti ani neviem, ale to dúfam, že áno lebo ja som teraz bola celý víkend na slniečku od rána do večera v skafandri tak dve hodky potom som si dala zasa na dve hodky športovú a tak tričko a kratasky .... myslím, že prvý mesiac by sa asi nemalo kvôli tomu, že sa človek nepotí alebo čo, ja som to porušila hovoril mi, že po dvoch mesiacoch môžem, ale ako to myslel ani neviem už som sa nepýtala len som mu hovorila, že idem na konci augusta na dovolenku povedal mi, že môžem, ale mám byť v podprsenke ...
určite sa pekne zahojíš ty si to mala aj s úpravou že takže je to na dlhšie trate

Titten

bibi13,

ano, zial este hej, mne to pomaly odchadza. Ja som mala este pred tyzdnom aj modrinu v mieste odberov predoperacnych.

bibi13

Nanka, romi

Je mi strasne luto, ze vam je z tych prs tak blbo.. ale vydrzte, dali ste sa na boj, tak skuste dobojovat.. mozno fakt bude lepsie..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk