Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Titten

Ja som sa pytala doktora na ten beh lebo som aktivne behavala a on povedal ze skor ako za dva mesiace po operacii nech nato nepomyslim. Ze po mesiaci na bicykli nohy mozem ale velmi zlahka..ja sa snazim jest len maso zeleninu, trochu ovocia..sladkosti ziadne, ani pecivo prilohy som tiez skoro uplne vylucila. Tiez sa bojim tej slaniny

Titten

Doktor mi vravel, ze beh tak minimalne 6tyzdnov nie, az 2mesiace nech pocitam, ale to cvicenie lightove doma a nejaky bicykel uz podla mna budem moct po mesiaci zacat. Co poviete?

Titten

Nena1,

prave som sa rovnaku otazku sla spytat.
Chcem sa v utorok na kontrole popytat, kedy mozem zacat s behom a kedy s cvicenim.
Kedze som sa bala ochoriet pred opkou, tak som uz 2tyzdne pred nou behat nebola, plus uz budem pomaly mesiac po opke, cize 6tyzdnova pauza....sa ani nerozbehnem ako som zakrnula.
Ale chcem zacat aspon s cvicenim, na mojom bruchu uz urgentny stav slaniny zacina, a ked trosku sa rozhybem, by som chcela s behom opat zacat. Ty si uz ale dlhsie po opke, kolko?

pipaaa

Nena1

Dakujem :)
a stale si myslim, ze velmi zalezi aj od toho aky ma zena zaklad pred operaciou, je to moj laicky nazor :P

a to ze mam miernu asymetriu ani neriesim, to som mala aj predtym, a dvaja lekari mi povedali, ze nie je nutne to riesit roznymi implosmi :)

pipaaa

Nena1

dakujem za nazory, urcite to prekonzultujem na kontrole...
ja nechcem tvrdit ze som strasne nespokojna, a placem doma...ee..ale ked sa pozriem niekedy do zrkadla, tak sa na to zameriavam a mavam aj take dni, ze sa mi velmi pacia a niekedy sa mi vobec nepacia, ako keby sa stale menili..
myslim si, ze kazda zena, ktora to podstupi a vyhodi tolko penazi za to, tak ocakava dokonaly vysledok...priatel mi povedal ze to moc riesim, a jemu sa zdaju prsia normalne..