Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

andrea1996

babrbora 10

ja by som nemala problem sa s nimi stotožniť aj teraz, len sa mi zdajú k mojej postave veľké. Ja si ich neviem predstaviť keď sa usadia a zmäknú, ako budú vyzerať, či budú vyzerať menšie. V tomto období po 6 týždňoch to zatiaľ vnímam takto.

nanka

zoja83,

nie ja este deti nemam. a sledujem to tu uz dlhsie, takze viem co mas za sebou a velmi mi je to luto. ale ja sa nemozem tesit ani nic podobne, citim sa zle velmi velmi zle, som hrozne nestastna a ubija ma to neskutocnym sposobom. bozeee

barbora10

andrea1996

no aj tie 3 mesiace su este velmi kratka doba.sudim podla seba,lebo viem,ako sa moje telo citilo po 3 mesiacoch s novymi prsiami a ako sa citilo po roku uz so starymi prsiami.

vazne dievcata,musite vydrzat.ine vam neostava,len dat tomu telu a novym prsiam sancu.vy to teraz pocituje ako zasah do tela,s ktorym sa nevyrovnate,ale vybratie implantatov rieste az po nejakom roku,ked si budete naozaj iste,ze s nimi zit neviete.

aj za kamaratku mozem povedat,ze jajkala,ze naco sa na to dala,ze si nikdy nezvykne a teraz sa na tom smeje,ze ako stresovala:)ani ona nevie,ze ma nejake implantaty,takze vydrzte.a myslim,ze vam ich ani po tak kratkej dobe nevyberu.nemate to este ani len zahojene...

Matulka23

bibi13
veru celkom rýchlo tu ubehlo :) ja mám veľa práce tak tu nie som každý deň :/ ty máš, ale tú dobrú podprdu s temným výstrihom a aj ramienka máš dobré nie ako ja :) takže to si môžeš dať :)
ja ani neviem či sú opuchnuté alebo to tak už ostane mám ich stále skoro rovnaké len mi trošička, ale fakt len trošička zmäkli páčia sa mi pekne stoja :) rany mám už zahojené včera mi doky odstranoval ešte posledné chrastičky a už mi je pekne vidieť len zahojený rez zo stehmi problém nemám naštastie už aj to ľavé prsko prestalo bolieť už len minimálne len teda stále je nepríjemné to vstávanie po noci, ale to trvá tak tri minútky a samozrejme, ak spravím prudký pohyb a na ľavom prsku od bradavky smerom k rezu mám citlivú kožu na dotyk dúfam, že až aj to prejde :) no kontrolu až za 2 mesiace idem, cez víkend vložím nové foto :)tak pekne ešte odpočívaj a tie stehy to nič odstráni ti to a bude dobre :)

zoja83

romi ,nanka

VIETE CO BY SOM JA DALA ZA TO MAT ASPON NEJKAE PO TOM CO SA MNE VSETKO STALO??

DR ANI NIKTO INY PO TAK KRATKOM CASE NECHCE VYBERAT IMPLN.LEBO JE TO DALSI ZASAH DO TELA NEVRAVIM LEN O NARKOZE ALE HLAVNE O HOJENI SA SVALOV A TKANIVA CO BOLI NARUSENE OPERACIOU A DALSI ZASAH MOZE UROBIT VIAC SKODY AKO OSOHU V PRIPADE ZE TO BUDE TAK VELMI SKORO KED NIE SU VAZNE KOMPLIKACIE TAK SA ODPORUCA MINIM.ODSTUP 6 MESIAC AZ ROK...JA MAM ZA SEBOU UZ 4 OPERACIU A MOZNO MA CAKA 5
ALE OSOBNE SI BABY MYSLIM ZE BY STE MALI POCKAT A NEZAMERIAVAJTE SA NA TO TAK
ROMI MAS KRASNE PRSIA S POROVNANIM S TYM CO SI MALA ,ESTE SA USADIA A ZMAKNU,MAS ICH TOTAL PRIRODZENE A VOBEC NIE SU VELKE ..KEBY SI SI DALA 500A VIAC ML NEPOVIEM ZE JE TO SOK A TO BY TI ANI NEDAL NA PRVY KRAT...

NANKA
SKUS POSLAT FOTO PO OPKE ABY SME TA TIEZ MOHLI PODRZAT A HADAM PRIDES NA TO ZE SU TAKTIEZ KRASNE ...

andrea1996

nanka,

sú ženy, ktoré majú implantáty 20 a viac rokov, kým nie sú komplikácie nie je dôvod na vybratie. Neviem koľko máš rokov, ale mne o 20 rokov bude jedno či mám prsia alebo nie (už budem "stara"). Ja už deti neplánujem, tak by sa prsia meniť veľmi nemali.

andrea1996

romi,

čítam, že si ty len 7 týždňov po operácii, ja by som na tvojom mieste ešte vydržala.
Ja isto počkám aspoň 3 mesiace a potom uvidím ako sa zmenia.

nanka

andrea1996,

no ved toto, skoda, ze sa neozvali nejake baby aj pred tym. ja som tu s tym tiez nechcela zacinat, ale nedalo mi, a vidis hned ste sa nasli dve, co vas to trapi podobne ako mna. no ja by som si ich nedala znovu vlozit uz preto, ze by to urcite nebolo na trvalo a ja uz po tomto zazitku isto-iste viem, ze uz znovu dalsie zasahy by som v tejto oblasti nezniesla. takze urcite nie, vybrat a co najrychlejsie zabudnut, ze niekedy nieco bolo. aj ked to uz asi nepojde :(

nanka

romi,

ja som tiez uplne na nic, bez nalady, stale sa mi chce len plakat. a psychologicka ti co na to povedala teda? ja sa tiez na to upinam (a to jedine mi pomaha),ze ich dam von, aj ked viem, ze bez nasledkov to nebude, a to ma mrzi najviac :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk